Завантажити PDF: «5 лайфхаків для ЗНОшників»
Підготовка до ЗНО з англійської мови: quantifiers and intensifiers

зно англійська

На відміну від лексики, вивчення англійської граматики - справа більш-менш зрозуміла та структурована. Є теми, конкретні правила, звичайно, винятки, як без них. Але хоч об'єм видимий. З лексикою складніше. У програмі вказують 2000-2500 слів, теми спілкування, але візьми знай, які саме слова в межах, скажімо, теми "Подорож" потрібно знати. Лишається багато читати, вивчати все нове, цікавитись мовою і не зациклюватись на сотнях чи тисячах слів.

Лексичний мінімум для ЗНО з англійської мови

лексичний мінімум англійська

Якщо ви готуєтесь до ЗНО з англійської мови, неодмінно, велетенським знаком запитання перед вами стоїть лексика. З кількістю слів, які треба знати, все ніби-то ясно, адже вона вказується у програмі - 2500, а от з тим, які саме, скажімо прямо, - біда. Ніхто не може сказати, які саме слова трапляться у текстах на ЗНО, які ідіоми, фразові чи модальні дієслова. Доводиться вчити все підряд, що трапиться на очі, або що взагалі може вивчитись. 

Збагачуйте свій словниковий запас з іноземної мови: тримайте 10 порад!
світНові мови - це нові можливості!

 

Вміння правильно висловлювати свої думки та почуття – найголовніше у володінні іноземною мовою. І чим більшим словниковим запасом ви володієте, тим краще вас зрозуміють. Отже, шукайте поради для себе в цій статті!

Відео для вивчення англійської: граматика

граматика англійськоїВідео для ЗНО та не тільки

Якщо говорити про ЗНО з англійської мови, то без знання граматии нема чого і йти на тестування. Це дуже об'ємний аспект вивчення мови, але скажу так - не найважчий. При найкращих прогнозах і стараннях граматику можна "пройти" за 2 місяці, а потім треба ще час, щоб закріпити. Як?

Відео-урок з англійської мови про застосовування дієслова get
Adam2 випадки використання дієслова get - які вони.

 

Дієслово get викликає багато труднощів не тільки у початківців у англійській мові, але й навіть у тих, хто не одноразово її використовував. Вся справа в тому, що слово get– багатозначне. Давайте розберемося, які значення можуть бути йому притаманні.
 

blog zno club 220x300

 

Система Orphus

нагору
×