Завантажити PDF: «5 лайфхаків для ЗНОшників»

завдання з розгорнутою відповіддю англійська мова

Тренуйтеся!

ЗНО з англійської мови має цікаве останнє завдання - Writing. Це завдання з розгорнутою відповіддю, яке ще називають твором. Однак зі звичайним твором схожості мало, адже це завдання має чітку умову з декількох пунктів, які обов'язково потрібно розкрити та формат: особистий лист, діловий лист або ессе. Наприклад, розкриття умов та дотримання формату вже забезпечить 8 балів з максимальних 14. 

До цього завдання можна та потрібно готуватися. Але спочатку треба добре знати критерії оцінювання завдання з розгорнутою відповіддю. Справді добре. Так, щоб легко без файлу можна було комусь їх розповісти.

А далі тренуватись – написати з десяток листів чи ессе. 

Також можна навчитись самостійно перевіряти свою роботу. В нас теж є готова інструкція:

Як самостійно перевіряти завдання з розгорнутою відповіддю з англійської мови.

А також маємо готовий лист з реального ЗНО:

Лист, який на ЗНО-2014 з англійської отримав 14 максимальних балів

Але для того, щоб натренуватись маємо 20 прикладів тем для цього завдання. Завантажуйте, вибирайте цікаві теми, пишіть, перевіряйте!

Нагадую, що свою письмову роботу на ЗНО потрібно з чернетки перенести на окремий від тестових завдань бланк Б. Орієнтовний обсяг — 200-250 слів. Це не так і багато, як здається, перевірте самі. Залежно від почерку, трохи більше півторінки. Текст обсягом до 100 слів екзаменатори не перевірятимуть.

Завантажуйте:

ЗНО 2014

20 тем для завдання з розгорнутою відповіддю. Англійська мова.

Редактор: Ольга Мілінчук

 

Сподобався матеріал? Поділись ним!

Додати коментар


Захисний код
Оновити
 

blog zno club 220x300

 

Система Orphus

string(287) "{"as":"AS14618 Amazon.com, Inc.","city":"Ashburn","country":"United States","countryCode":"US","isp":"Amazon.com","lat":39.0481,"lon":-77.4728,"org":"Amazon.com","query":"54.224.214.93","region":"VA","regionName":"Virginia","status":"success","timezone":"America/New_York","zip":"20149"}"
нагору
×