Завантажити PDF: «5 лайфхаків для ЗНОшників»
Про освіту, форум, ЗНО і вибір кар'єри

Уже зовсім скоро (29 жовтня) відбудеться освітній форум «Успішний 11-класник». Редакція ZNOCLUB вирішила дізнатись про цю подію (і не тільки) «із перших вуст». Тому ми взяли інтерв'ю у Тетяни Герасимової, керівника проекту ZNOUA.

«Головне - працюйте, не відкладайте на завтра».
зно 200 балівВсе буде добре!:)
 

ЗНО прошуміло, пролетіло, лишило по собі гору балів: як високих, так і «не дуже». Втім, так кожного року. Кожен отримує те, чого заслуговує, чи не так? Хоча іноді до «міксу» старань та підготовки не завадить ще й краплі везіння.

Інтерв’ю з викладачем – 200-бальником: «ЗНО - як спорт. Тренування та сачкування дають свій результат»
зно 200 балівОбов’язково вірте у свої сили!
 

Знайомтеся, Анастасія Онатій – викладач ZNOUA. А 200 балів – це її результат на тестуванні з української мови та літератури. Навіщо їй складати ЗНО, якщо вона вже викладач? Та як все-таки ЗНО проходить для вчителів: чи готуються, чи хвилюються, чи встигають? Маємо цікаві відповіді на різні запитання. Переконані, що вони будуть корисними для учнів, батьків та викладачів.

Поспілкуємося!

Випускникам від вчителя, який здавав ЗНО.
teacher Вчителі теж здають іспити. ЗНО також. Які враження від тестів у них?
 

Не лише випускники проходять крізь це «пекло» - ЗНО. У 2015 році вчителі однієї з областей, назву якої навмисне не називають, піддались випробуванням ЗНО. Результати цікаві, тому що, як виявилось, вчителі також помиляються. Впоратись з усіма завданнями на відмінно досить непросто.

Відео історії 200-бальників 2014 року
200 балів ЗНО Як це воно – здати ЗНО-2014 на 200 балів?
 

Ті, хто вже пройшли тестування, кажуть, що непросто, тому що довелося добряче попрацювати, щоб побачити такий результат. Хтось завдячує своїм вчителям та репетиторам, а хтось любов’ю до предмета)
 

blog zno club 220x300

 

Система Orphus

нагору
×