Завантажити PDF: «5 лайфхаків для ЗНОшників»
Шкільний курс з історії України буде змінений
Історія буде вивчатися по-інакшому.

 

Наказом №826 «Про затвердження навчальних програм для 10-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів» Міністр освіти і науки Лілія Гриневич змінила навчальну програму з історії України для старшокласників.

Підготовка до ЗНО з історії України: персоналії (PDF для завантаження)

Підготовка до ЗНО з історії України має починатись з програми. В ній знайдеться все, що потрібно штудіювати.

Звичайно, там багато всього: дат, періодів. тем, імен. Якраз про останнє поговорімо, а краще прогляньмо).

Біля кожної теми в програмі ви можете бачити перелік імен, які треба знати. Для полегшення підготовки є ось такий PDFчик, в якому знайдете зображення всіх історичних осіб, вказаних у програмі. 

Підготовка до ЗНО з історії України: Пам'ятки архітектури та мистецтва (PDF для завантаження)

Подорож історією України в картинках. 

Готуючись до ЗНО з історії України, потрібно починати з програми. Уважно проглянувши її, можна помітити, що там не лише перелік періодів історії та тем для вивчення, а також на сторінці 42 є «Перелік пам’яток архітектури та образотворчого мистецтва, обов’язкових для розпізнавання абітурієнтами».

Таблиця дат з історії України згідно з програмою ЗНО
дати з історіїТаблиця з датами
 

Були в нас і відео, і різні таблиці, але такої ще не було. Ця - містить 128 дат. Не більше і не менше, адже саме стільки потрібно знати для здачі ЗНО з історії України на 200 балів. Стільки дат вказується у програмі ЗНО

Вони всі розмістились зручно в одній табличці. Хочете вчіть, хочете повторюйте. Але обов'язково здавайте тестування на максимум! 

Додатковий параграф про новітню історію України. (Для завантаження)

революція гідності

Всі, хто здає ЗНО з історії України цьогоріч знають про зміни до програми з цього предмета. Вони стосуються новітньої історії України, тих подій, що відбувалися та відбуваються протягом останніх двох років. 

Однак, можливо, не всі знають та не всі мають додаток до підручників - окремий параграф про недавні події, Революцію Гідності та агресію Росії проти України.
 

blog zno club 220x300

 

Система Orphus

нагору
×