Завантажити PDF: «5 лайфхаків для ЗНОшників»

ЗНО з української мови та літератури – складне, але потрібне всім

zno-ukr-movaЯк би багатьом не хотілось складати ЗНО з української мови та літератури, однак доведеться, оскільки це єдиний обов’язковий предмет для всіх учасників тестування.

Скажете, несправедливо це! Можливо. Можна й посперечатись. А здавати все одно потрібно, тому що українська – це наша рідна та державна мова.

Що варто знати про ЗНО з української мови та літератури?

Дізнатись більше »
7 «за» і «проти» скорочених переказів

Багато хто починає готуватись до тесту з української мови та літератури вже тоді, коли немає часу на ведення конспектів та прочитання великих за об’ємом текстів. На допомогу приходять пошукові запити на кшталт «наталка полтавка скорочено», «тигролови короткий зміст», «місто підмогильний дуже стисло». Ми дібрали 7 «за і проти», які допоможуть вам визначитись, чи справді скорочені перекази можуть стати рятівною соломинкою у підготовці.

7 тренажерів з української мови та літератури

Підготовка до ЗНО відбувається у кожного по-своєму, хтось навчається самостійно, хтось відвідує курси, хто займається з репетитором, а дехто вчиться на онлайн-ресурсах. ZNOCLUB вирішив підібрати 7 ресурсів для перевірки своїх знань з української мови та літератури, які будуть не зайвими у підготовці до ЗНО. 

Так буде українською! (Частина ІІ)
українська моваВивчайте рідну мову!

 

ЗНО з української мови та літератури наближається з неймовірною швидкістю, а ми продовжуємо допомагати вам з написанням власної відповіді. Дивіться продовження рубрики Анатолія Васяновича «Так буде українською!»

Завдання та відповіді ЗНО-2016. Основна сесія.
Звіряй, перевіряй!
 

Ось і основна сесія ЗНО-2016 розпочалася. Всім бажаємо гарного самопочуття на тестуваннях, мінімум хвилювання, а головне - класнющих балів!

Відповіді, по мірі їх публікації та в порядку предметів згідно з графіком ЗНО будемо додавати сюди:  

Псевдоніми українських письменників
остап вищняПсевдоніми треба просто запам'ятати!

 

Підготовка до незалежного тестування в самому розпалі! ЗНО з української мови та літератури здаватиме кожен абітурієнт – на жаль чи на щастя. Давайте готуватися до нелегкого іспиту разом – і все вам буде під силу!

Порогові бали з усіх предметів пробного ЗНО-2016
розклад зно 2014 Ось такі "пороги" пробного тестування 2016 року
 

2 та 9 квітня пройшло ПРОБНЕ ЗНО з укрїнської мови, математики, історії України, англійської, німецької, іспанської, французької, російської мов, біології, географії, фізики, хімії. Загалом у ньому учась взяли 73 636 осіб. Ось які порогові бали були визначені на основі результатів цих тестувань:
 

blog zno club 220x300

 

Система Orphus

нагору
×