Завантажити PDF: «5 лайфхаків для ЗНОшників»

ЗНО з української мови та літератури – складне, але потрібне всім

zno-ukr-movaЯк би багатьом не хотілось складати ЗНО з української мови та літератури, однак доведеться, оскільки це єдиний обов’язковий предмет для всіх учасників тестування.

Скажете, несправедливо це! Можливо. Можна й посперечатись. А здавати все одно потрібно, тому що українська – це наша рідна та державна мова.

Що варто знати про ЗНО з української мови та літератури?

Дізнатись більше »
Хто ти із роману "Хіба ревуть воли, як ясла повні"?

Ми підготували тест за одним із найбільш популярних та обговорюваних творів у програмі ЗНО-2017 - романом "Хіба ревуть воли, як ясла повні"?

7 «за» і «проти» скорочених переказів

Багато хто починає готуватись до тесту з української мови та літератури вже тоді, коли немає часу на ведення конспектів та прочитання великих за об’ємом текстів. На допомогу приходять пошукові запити на кшталт «наталка полтавка скорочено», «тигролови короткий зміст», «місто підмогильний дуже стисло». Ми дібрали 7 «за і проти», які допоможуть вам визначитись, чи справді скорочені перекази можуть стати рятівною соломинкою у підготовці.

Завдання та відповіді ЗНО-2016. Основна сесія.
Звіряй, перевіряй!
 

Ось і основна сесія ЗНО-2016 розпочалася. Всім бажаємо гарного самопочуття на тестуваннях, мінімум хвилювання, а головне - класнющих балів!

Відповіді, по мірі їх публікації та в порядку предметів згідно з графіком ЗНО будемо додавати сюди:  

Порогові бали з усіх предметів пробного ЗНО-2016
розклад зно 2014 Ось такі "пороги" пробного тестування 2016 року
 

2 та 9 квітня пройшло ПРОБНЕ ЗНО з укрїнської мови, математики, історії України, англійської, німецької, іспанської, французької, російської мов, біології, географії, фізики, хімії. Загалом у ньому учась взяли 73 636 осіб. Ось які порогові бали були визначені на основі результатів цих тестувань:

Екранізовані твори з української літератури (за програмою ЗНО)

Для того щоб легко та результативно підготуватись до ЗНО з літератури, іноді недостатньо просто прочитати всі твори. Адже якщо хто і прочитав, то не факт, що надовго запам'ятається отриманий новий оберемок інформації. Тоді треба якось підсилювати підготовку.
 

blog zno club 220x300

 

Система Orphus

нагору
×