Завантажити PDF: «5 лайфхаків для ЗНОшників»

ЗНО новини

zno-novynyЗа сім років ЗНО – вже як живий організм, розвивається, змінюється, об’єднує навколо себе тисячі випускників та їх батьків. Щоб знати як та чим він живе, читай завжди свіжі ЗНО новини онлайн. Поінформований – значить озброєний.

А також проходь тести онлайн – це один з найефективніших шляхів підготовки. Успіхів!

Дізнатись більше »
Профорієнтаційний табір Z-Сamp: обери професію мрії

Надзвичайно важливим кроком у житті кожного школяра є вибір професії та ВНЗ. Займатися тим, що тебе цікавить та захоплює — це неабияка розкіш. Але як «поцілити в яблучко», якщо не можеш обрати з-поміж всього різноманіття напрямків? 

ЗНО-2017: старт основної сесії

23 травня стартувала основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання 2017 року. Першим майбутні абітурієнти складали ЗНО з української мови та літератури, результати якого будуть зараховані випускникам як державна підсумкова атестація.

Підведено підсумки реєстрації. Що далі?
Дізнайся результати першим!

 

Директор Українського центру оцінювання якості освіти Вадим Карандій розповів про результати підведення підсумків реєстрації та подальші етапи цьогорічного ЗНО.

Попередження: бережіться шахраїв!
НЕ ДАЙТЕ СЕБЕ ОШУКАТИ!

 

До початку проведення основної сесії незалежного оцінювання залишилося менше місяця. Варто звернути увагу на зростання кількості оголошень від шахраїв, які обіцяють довірливим юнакам і дівчатам за грошову винагороду «сприяння» в успішному проходженні тестування. Проте такі спокусливі пропозиції навряд чи допоможуть скласти  ЗНО, а лише спустошать ваш гаманець.

Будьте обережні! Особливо активно подібні зловмисники діють через у соціальні мережі. Зокрема, якщо хтось пропонує вам готові відповіді до тестових завдань за різними предметами – ви маєте справу з шахраєм. Адже такі процеси, як укладання тестів і друк тестових робіт, здійснюються в умовах конфіденційності. Як повідомляє УЦОЯО, на всіх етапах підготовки та проведення зовнішнього незалежного оцінювання підтримується належний рівень захисту інформації, засвідчений атестатами відповідності. А отже правильних відповідей наперед не може надати ніхто.

Інформацію про виявлені оголошення та шахрайські пропозиції буде передано до правоохоронних органів для реагування.

Майбутнім студентам варто використовувати для підготовки програми зовнішнього незалежного оцінювання, затверджені Міністерством освіти і науки України. Можуть стати у нагоді характеристики сертифікаційних робіт, критеріями оцінювання завдань відкритої форми з розгорнутою відповіддю.

Редактор: Ольга Білинська

«Ти поступив на маркетолога, а тобі варто було б іти на фінансиста»

Інтерв'ю з Євгенією КулешовоюНапередодні батьківської конференції «Абітурієнт 2018», яка відбудеться 2 квітня, редакція ZNOCLUB взяла інтерв'ю у спікера Євгенії Кулешової, HR із 11-річним стажем, експерта з профорієнтації тасертифікованого консультанта по методиці оцінки DISC.
 

blog zno club 220x300

 

Система Orphus

нагору
×