Завантажити PDF: «5 лайфхаків для ЗНОшників»

ЗНО новини

zno-novynyЗа сім років ЗНО – вже як живий організм, розвивається, змінюється, об’єднує навколо себе тисячі випускників та їх батьків. Щоб знати як та чим він живе, читай завжди свіжі ЗНО новини онлайн. Поінформований – значить озброєний.

А також проходь тести онлайн – це один з найефективніших шляхів підготовки. Успіхів!

Дізнатись більше »
Помилка ЄДЕБО: перевір свій електронний кабінет

З перших днів вступної кампанії Єдина електронна база з питань освіти (ЄДЕБО) працює не так, як потрібно: спочатку «зависала», а тепер взагалі робить помилки у відображені даних випускників.

17 липня з Єдиної електронної бази з питань освіти несподівано зникли заяви абітурієнтів, у яких не був порахований конкурсний бал.

Вихід є! Деяким вступникам дозволили подавати до вишу паперові заяви

12 липня розпочалась подача документів у вищі навчальні заклади України, але на деяких абітурієнтів чекало розчарування.

Як відомо, подання заяв до вишів, за виключенням деяких категорій абітурієнтів, у 2017 році мало здійснюватись виключно в електронній формі. І все було б саме так, аби система електронного вступу не дала збій.

«Гарячі телефонні лінії»: отримай консультації з питань вступу 2017

Вступна кампанія 2017 в самому розпалі. Інформації щодо вступу безліч, але завжди виникають запитання. Хочеться бути переконаним на 100% у правильності своїх дій, аби не схибити у найвідповідальніший момент.

Тому з 29 червня по 28 серпня Міністерство освіти організувало роботу «гарячих телефонних ліній».

Вступ 2017: корисна інформація

Життєве випробування під назвою «ЗНО» абітурієнти подолали, але попереду не менш відповідальна і важлива місія — це вступ до ВНЗ. Тому кожному варто знати найважливішу інформацію про вступ 2017 року!

Розіграш гранту на безкоштовне навчання від ZNOUA

28 серпня освітня компанія ZNOUA уже вдруге проводитиме олімпіаду з математики для майбутніх 11-класників.
 

blog zno club 220x300

 

Система Orphus

нагору
×