Завантажити PDF: «5 лайфхаків для ЗНОшників»

ЗНО новини

zno-novynyЗа сім років ЗНО – вже як живий організм, розвивається, змінюється, об’єднує навколо себе тисячі випускників та їх батьків. Щоб знати як та чим він живе, читай завжди свіжі ЗНО новини онлайн. Поінформований – значить озброєний.

А також проходь тести онлайн – це один з найефективніших шляхів підготовки. Успіхів!

Дізнатись більше »
Безкоштовний семінар: «Вступ, ВНЗ та ЗНО. Роль батьків»

Чудова новина для ваших батьків! 25 червня відбудеться безкоштовний семінар з питань вступу, вибору професії та тонкощів складання ЗНО.

Як перевести середній бал атестата у 200-бальну шкалу: таблиця відповідності 2017

 

Цьогоріч для конкурсного відбору абітурієнтів, які вступають на основі повної загальної середньої освіти до ВНЗ України, при розрахунку конкурсного бала враховується значення середнього бала атестата, помноженого на відповідний ваговий коефіцієнт.

Чому після ЗНО варто забрати свій тестовий зошит?

ЗНО 2017 входить в активну фазу. Деякі тести вже в минулому, але попереду всі інші іспити. Звичайно, що кожен хвилюється. Дехто забуває навіть своє ім’я, не кажучи вже про якісь елементарні правила. Але ми розповімо, чому після ЗНО варто забрати свій тестовий зошит.

Правильні відповіді до тесту ЗНО 2017 з англійської мови

Опубліковано відповіді до тесту ЗНО-2017  з англійської мови, яке відбулося у понеділок, 29 травня.

Профорієнтаційний табір Z-Сamp: обери професію мрії

Надзвичайно важливим кроком у житті кожного школяра є вибір професії та ВНЗ. Займатися тим, що тебе цікавить та захоплює — це неабияка розкіш. Але як «поцілити в яблучко», якщо не можеш обрати з-поміж всього різноманіття напрямків? 
 

blog zno club 220x300

 

Система Orphus

нагору
×