Завантажити PDF: «5 лайфхаків для ЗНОшників»

12 липня розпочалась подача документів у вищі навчальні заклади України, але на деяких абітурієнтів чекало розчарування.

Як відомо, подання заяв до вишів, за виключенням деяких категорій абітурієнтів, у 2017 році мало здійснюватись виключно в електронній формі. І все було б саме так, аби система електронного вступу не дала збій.

Як повідомили у Міносвіти, це пов’язано з запровадженням нового програмного забезпечення з посиленими вимогами до ідентифікації вступників.

Тому, якщо не вдалося подати заяву — не панікуй!

У зв'язку з випадками відмови у реєстрації електронних кабінетів абітурієнтів, з 15 липня 2017 року вступники отримають право подати заяву до ВНЗ та відповідні документи в паперовій формі.

Зробити це можливо тоді, коли в присутності представника приймальної комісії вищого навчального закладу буде перевірена неможливість створення електронного кабінету вступника.

Сподобався матеріал? Поділись ним!

Додати коментар


Захисний код
Оновити
 

blog zno club 220x300

 

Система Orphus

string(279) "{"as":"AS14618 Amazon.com, Inc.","city":"Ashburn","country":"United States","countryCode":"US","isp":"Amazon","lat":39.0481,"lon":-77.4728,"org":"Amazon","query":"54.156.58.187","region":"VA","regionName":"Virginia","status":"success","timezone":"America/New_York","zip":"20149"}"
нагору
×