Завантажити PDF: «5 лайфхаків для ЗНОшників»

У Міністерсві освіти і науки презентували новий сайт, за допомогою якого умови вступу для іноземців стануть набагато простішими.

Керівник Центру міжнародної освіти в Україні презентував новий сайт, де іноземці зможуть знаходити більше інформації щодо навчання в Україні. 

За допомогою пошуку на цьому веб-ресурсі іноземці матимуть змогу шукати навчальні програми, обравши бажану спеціальність, ступінь здобуття освіти та мову, якою вони можуть та бажають навчатися. В результаті пошуку по категоріям іноземцям набагато простіше буде обрати навчальну програму в одному з українських вищих навчальних закладів.
Програма створення веб-сайту розрахована на більш ефективну комунікацію іноземних абітурієнтів безпосередньо з представниками вищих навчальних закладів. Нові умови пошуку допоможуть абітурієнтам оминати посередників, адже на сайті є функція подання заяви до омріяного університету в режимі онлайн. Це має позитивно вплинути на динаміку залучення іноземців до українських вишів, а залучення іноземних абітурієнтів позитивно впливає на економіку та міжнародні відносини країни.
Сподіваємося, в українських вищих навчальних закладах знайдеться місце для всіх гідних абітурієнтів.
Нагадуємо, що всі абітурієнти можуть задати питання на ЗНО-forumi!

Сподобався матеріал? Поділись ним!

Додати коментар


Захисний код
Оновити
 

blog zno club 220x300

 

Система Orphus

string(279) "{"as":"AS14618 Amazon.com, Inc.","city":"Ashburn","country":"United States","countryCode":"US","isp":"Amazon","lat":39.0481,"lon":-77.4728,"org":"Amazon","query":"54.156.58.187","region":"VA","regionName":"Virginia","status":"success","timezone":"America/New_York","zip":"20149"}"
нагору
×