зно географія Для успішної здачі ЗНО з географії любити цей предмет замало. Краще до захоплення ним додати системну та завчасну підготовку, тоді бажаний результат неодмінно опиниться на вашому сертифікаті.
 

Щоб отримати максимальний результат, починати підготовку до ЗНО з географії треба заздалегідь. У цьому й полягає головна проблема. Системний підхід до повторення вивченого матеріалу – ось одне з головних завдань при підготовці до тестування. Тому тут доречною буде допомога професійного викладача, що дасть змогу суттєво розвинути навички географічної логіки і комплексного мислення.

Досвідчений викладач зможе порадити, які підручники та карти краще використовувати.

Карта – це альфа і омега географії

Так сказав колись Н. Баранський, класик географічної науки. Не знаючи добре карти, неможливо задовільно знати предмет. Також пошукайте всі старі шкільні зошити. Часто в конспектах можна знайти те, чого бракує у підручниках.

Пропонуємо кілька рекомендацій щодо того, як ефективніше підготуватися до географії.

  • Для успішної підготовки потрібно якомога частіше проходити тести. Вони допоможуть вам з’ясувати, яких знань бракує найбільше, в чому головна складність, над чим ще потрібно попрацювати.
  • Озбройтеся завданнями ЗНО за минулі роки. Подивіться, які там є запитання, визначте, які з них для вас незрозумілі.
  • Необхідно знати всі закономірності, пов’язані зі зміною атмосферного повітря, розподілу сонячного світла і температури повітря – із цих тем часто трапляються завдання.
  • Правильна робота з картами – основа успіху при рішенні географічних завдань. Пройдіть ще раз всі карти, згадайте те, що забули.
  • Форми правління й адміністративний устрій країн світу – один із розділів географії, де учні дуже плутаються. Тому зазвичай рекомендують ретельно повторити цей розділ.
  • Тести з географії вирішуйте методом виключення. Тобто, не треба вибирати правильну, на вашу думку, відповідь, а спочатку відкидати те, що очевидно неправильно. Тоді у вас буде більше шансів вибрати саме правильний варіант.
  • І найголовніша порада щодо того, як успішно підготуватися – треба дійсно готуватися. Щодня, питання за питанням, тема за темою, з’ясовуючи всі незрозумілі моменти та намагаючись зрозуміти, а не завчити.

Редактор: Ольга Мілінчук

Сподобався матеріал? Поділись ним!

Додати коментар


Захисний код
Оновити
 

blog zno club 220x300

 

Система Orphus

нагору
×