Завантажити PDF: «5 лайфхаків для ЗНОшників»
ЗНО з біології Біологія - цікава наука, яка постійно відкриває загадки про самих нас.

 

Шкільна програма з біології сьогодні надзвичайно складна. Самотужки розібратися з усіма розділами: ботанікою, зоологією, біологією людини – завдання не з простих.

Необхідно, аби навчальний матеріал з цього предмету був чітко структурованим. У такій роботі допоможуть на курсах підготовки до ЗНО. Окрім вивчення і повторення матеріалу, педагог також допомагає тренувати пам’ять і увагу абітурієнта. Адже результат тестування залежить не лише від рівня засвоєння матеріалу, а й від елементарної упевненості та уважності. Біологія багата на різноманітну термінологію, а тому помилитися можна ще у процесі вивчення питань. Уникнути провального тестування абітурієнту допоможе досвід компетентного репетитора.

Сподобався матеріал? Поділись ним!

Додати коментар


Захисний код
Оновити
 

blog zno club 220x300

 

Система Orphus

string(287) "{"as":"AS14618 Amazon.com, Inc.","city":"Ashburn","country":"United States","countryCode":"US","isp":"Amazon.com","lat":39.0481,"lon":-77.4728,"org":"Amazon.com","query":"54.224.214.93","region":"VA","regionName":"Virginia","status":"success","timezone":"America/New_York","zip":"20149"}"
нагору
×