Завантажити PDF: «5 лайфхаків для ЗНОшників»

5biolabs

Підготовка до ЗНО-2017 з біології буде простішою, якщо практикуватися у лабораторії. Розтинати жабу ти досліджувати мікроорганізми удома  напевно, не найкраща ідея. ZNOCLUB підібрав для вас 7 ресурсів для онлайн-підготовки до ЗНО з біології, щоб ви могли практикуватися будь-коли у мережі.

У наш перелік увійшли:

  • Інтерактивні бібліотеки. У них зібрана теоретична інформація з візуалізацією: відео, картинки, міні-ігри. Допомагають закріпити теоретичні знання у доступній ігровій формі.
  • Віртуальні лабораторії. Містять лише ключову теорію для постановки експерименту. Експеримент імітує справжню лаборатону роботу і потребує вирішення якогось проблемного завдання. Такі програми допомагають застосувати базові знання на практиці.

1. https://goo.gl/LNKIcB 

Російськомовна онлайн-лабораторія. Охопює близько 50 тем із загальної біології, ботаніки, анатомії. У деяких інтерактивних роботах можна самостійно поставити експеримент: дослідити мікроскопічні об'єкти, розітнути жабу, скласти раціон харчування чи навіть створити свою затишну екосистему з пірамідою енергії і консументами. Просто і радісно. Цілком придатний ресурс для підготовки до ЗНО.

2. https://goo.gl/JVWPgP 

Інтерактивна бібліотека з цитології, мікробіології, імунології, генетики. Можна весело і корисно провести час з мікроскопічними об'єктами, поглянути про них відео, анімацію, погратися у флеш-ігри із клітинами. Інтерфейс простий, пояснення  доступною англійською.

3. https://goo.gl/jBJtKj 

Інтерактивна бібліотека з біохімії та молекулярної біології. Хоча пояснення  англомовні, анімація  цілком доступна для розуміння. А флеш-ігри допоможуть краще уявити молекулярні процеси.

4. https://goo.gl/TCLPgE 

Тут зібрано анімації, що ілюструють найбільш складні та цікаві теми з біології: від біотехнології до охорони довкілля. Глибоко в теорію автори не занурюються, натомість показують практичні сфери застосування біології. Візуалізація  лаконічна, приємна, до деяких відео є просте пояснення англійською.

5. https://goo.gl/9TOCOZ 

Класична інтерактивна бібліотека, добре структурована, з практичними завданнями, флеш-анімацією та тестами.

6. https://goo.gl/b3TMo1 

Англомовна онлайн-лабораторія.
Часто її використовують олімпіадники у своїй підготовці. Лабораторні роботи розроблені на одного з найкращих підручників з біології для школярів Raven Biology (http://www.mhhe.com/biosci/majorsbio/ravenbiology).
Це дійсно Advanced рівень. Він значно перевищує українську шкільну програму, проте лабораторія неймовірно корисна, якщо абітурієнт, таки вступивши в ВНЗ за природничим профілем, прагне бути дійсно готовим до університетської програми, орієнтуватися у сучасній біології і сповна розуміти, що відбувається на лекціях. Тому радимо таки скористатися цим додатком, а також опрацювати відповідну книгу, але вже на літніх канікулах перед вступом в університет. Це значно спростить вам життя на першому курсі. 

7. https://goo.gl/2JVR2W 

Дуже добре візуалізований онлайн-симулятор експериментів. Буде корисним не лише для абітурієнтів, але й для молодших школярів. Вдосталь уваги тут присвячено науковим методам. Зареєструвавшись, можна ставити навіть тривалі віртуальні експерименти, наприклад, з еволюції. Тут дуже цікаво проводити час  навіть ми особисто просиділи на сайті годину) 


Ви ознайомилися зі списком онлайн-ресурсів, які можуть полегшити підготовку до ЗНО з біології. А якими додатками/сайтами для перевірки своїх знань користуєтесь ви? Чекаємо коментарі!

Сподобався матеріал? Поділись ним!

Додати коментар


Захисний код
Оновити
 

blog zno club 220x300

 

Система Orphus

нагору
×