Завантажити PDF: «5 лайфхаків для ЗНОшників»

Питання та відповіді

faq-page-picПитання виникають щодня. Доводиться запитувати і слухати або ж шукати відповіді самотужки. Готуєшся до тестування? ЗНО Клуб не змусить довго шукати та багато читати. Всі типові та нетипові питання, які стосуються підготовки до ЗНО, його складання, вступу та студентського життя, даємо разом з відповідями.

Маєш ще? Задавай! Завжди раді спілкуванню та співпраці!

Дізнатись більше »
Право на апеляцію: хто може подавати та як?

апеляція зно

Хто може подавати апеляційну заяву щодо своїх результатів ЗНО та як?

Згідно з наказом МОН "Про затвердження Порядку визначення результатів зовнішнього незалежного оцінювання" від 16.03.2015  № 300, у пункті ІХ розписано, хто і як може подати відповідну заяву.

Що брати з собою на ЗНО?

зно день

Стартувала основна сесія ЗНО. Розпочалась вона з тестування з української мови та літератури, яке склали всі учасники. Ось кілька важливих моментів в переддень ЗНО.

Перелік того, що обов’язково потрібно взяти з собою на тестування:

Вступна кампанія 2016: що, де, коли, як?

вступ 2016

Давайте по поличках розкладемо вступ 2016 року і ваші дії під час кожного з його етапів.

Отож, ЗНО склали. Результати та все необхідне на власній інформаційній сторінці. Що далі?

Як розподілятимуть бюджетні місця у ВНЗ у 2016 році?
допомога батьків Скільки бюджетних місць буде у 2016 році?
 

Розподіл бюджетних місць буде відбуватись за іншою схемою, ніж раніше. З 1 січня 2016 р. 80% від загальної кількості бюджетних місць для бакалаврів розподілятимуть на підставі показників минулого року і заявок університетів. Повідомляли, що цих 80% Кабмін розподілить у квітні. Інші 20% — за підсумками подачі заяв під час вступної кампанії. Чим більше заяв на певну спеціальність, тим більше бюджетних місць вуз на неї отримає.

Що таке професія, спеціальність та спеціалізація?

спеціальності внз

Якщо деяким термінам ви точно можете дати визначення, то між деякими іноді важко побачити суттєву відмінність. Давайте проллємо світло на них, щоб все було чітко зрозуміло, особливо в зв’язку з тим, що цьогоріч у правилах прийому до ВНЗ вказано, що можна подавати заяви на вступ до 15 ВНЗ на 5 спеціальностей.
 

blog zno club 220x300

 

Система Orphus

нагору
×