Завантажити PDF: «5 лайфхаків для ЗНОшників»

ЗНО з російської мови: ніби легка, ніби близька, але іноземна

zno-rosiyska-movaВиявляється, російська для багатьох з нас не така вже й легка, коли мова заходить про те, щоб скласти іспит чи ЗНО з цього предмета. Всі ми чуємо її щодня з телевізорів, радіо, читаємо новини, статті в інтернеті. Фактично, половина, якщо не більше, організацій та компаній оперують саме цією мовою. Тоді в чому тут складність?

Насамперед, в тому, що між українською та російською є чимало відмінностей. Хибно вважати, що якщо ти вчиш в школі першу, щодня чуєш другу, то особливих труднощів не виникне. Це дві різні мови і російську потрібно вчити окремо.

Наприклад, дієслово «побеждать» не має форми першої особи однини майбутнього часу, «Я …?». Або є такі дієслова, як «положить», «сложить», «уложить», «ложиться», зате немає слова «ложить».  Чого вартий твердий та м’який знаки! Тобто особливостей, крім гори закінчень, спрощень назбирається на тривалу підготовку.

Дізнатись більше »
Пробне ЗНО 2014. Завдання та відповіді.

пробне зно 2014

Перша та друга порції пробного ЗНО вже готові, тому можна їх куштувати вже не тільки тим, хто реєструвався.

Розв’язуйте завдання та продовжуйте готуватись до справжнього ЗНО.

Завдання тестувань, які проходили 22 та 29 березня.

Критерії оцінювання завдання з розгорнутою відповіддю з російської мови
Критерії оцінювання завдання з розгорнутою відповіддю з російської мовиКритерії, за якими відбудеться оцінення вашої розгорнутої відповіді на ЗНО з російської мови.
Підручник для підготовки до ЗНО з російської мови
завантажаити підручник з російської мовиРосійська мова - одна з найскладніших для досконалого вивчення мов у світі. Тому абітурієнтам треба буде добре попрацювати. В першу чергу, з підручником!
Характеристика ЗНО з російської мови
Характеристика ЗНО з російської мовиВ характеристиці ЗНО з російської мови зазначено, як саме буде проводитися незалежне оцінювання з цього предмету в червні.
Програма ЗНО з російської мови 2017 року
Програма ЗНО з російської мовиНам здається, що знаємо про російську мову все, але програма ЗНО з російської мови вкаже на те, що потрібно знати по мову для успішної здачі тестування. 

blog zno club 220x300

 

Система Orphus

string(279) "{"as":"AS14618 Amazon.com, Inc.","city":"Ashburn","country":"United States","countryCode":"US","isp":"Amazon","lat":39.0481,"lon":-77.4728,"org":"Amazon","query":"54.156.58.187","region":"VA","regionName":"Virginia","status":"success","timezone":"America/New_York","zip":"20149"}"
нагору
×