Завантажити PDF: «5 лайфхаків для ЗНОшників»
Хабарництво: думки та статистика
А що ви вважаєте хабарництвом?
 

За статистикою, Україна має одну з найрозвинутіших систем хабарництва.  Хабарі присутні в усіх сферах життя! Тому зараз батькам важливо замислитися, чи дійсно хабарі себе виправдовують.

5 «ніколи не» для батьків

Настане момент, коли ваша дитина поставить собі досить логічне запитання: «Хто ця успішна людина, у якої все гаразд із навчанням, роботою і особистим життям»? І дуже часто відповіддю на це питання буде «Мій тато/моя мама в моєму віці» або ж «Син маминої подруги із роботи». Доки цей момент не настав, ось 5 простих порад, які допоможуть зробити процес підготовки до ЗНО і навчання загалом ефективним і не травматичним.

Вплив батьків на результат ЗНО
допомога батьків Як допомагати, аби не заважати?
 

Як гадаєте, скільки балів з результату ЗНО учня – заслуга батьків? 30, 40, 100? По-різному буває. Батьки – це також невід’ємні учасники зовнішнього тестування. Вони допомагають, підтримують, радять, хвилюються, частенько також готуються і на якомусь рівні переживають усі етапи разом зі своїми дітьми.

Відбулась батьківська конференція «Абітурієнт-2017»

znoua

24 квітня 2016 року в Києві відбулася перша батьківська конференція «АБІТУРІЄНТ-2017». Організатором заходу була освітня компанія ZNOUA, яка минулого року допомогла успішно скласти ЗНО понад 300-м абітурієнтам.

Підручники чи планшети: що обирають школярі?
it-educationЗа ІТ-технологіями - майбутнє!

 

Бурхливий розвиток інформаційних технологій все більше цікавить людей. Та чи зможуть новітні технології повністю витіснити традиційні методи навчання?!
 

blog zno club 220x300

 

Система Orphus

нагору
×