Завантажити PDF: «5 лайфхаків для ЗНОшників»
Хабарництво: думки та статистика
А що ви вважаєте хабарництвом?
 

За статистикою, Україна має одну з найрозвинутіших систем хабарництва.  Хабарі присутні в усіх сферах життя! Тому зараз батькам важливо замислитися, чи дійсно хабарі себе виправдовують.

Розвиток дикції: зроби своє мовлення чітким та виразним!

Важливо не тільки те, що ми говоримо, але і те, як ми говоримо. В буденному житті професійна дикція може і не знадобиться, хоча виразність мови нікому не завадить. Але якщо ти мрієш працювати на телебаченні, стати відомим актором або ж політиком, очевидно, що це вміння тобі необхідне.

Як навчається наш мозок?

Людський мозок — це своєрідний комп’ютер з безліччю функцій та індивідуальних можливостей, але нову інформацію він сприймає передбачувано і однаково. Саме тому ми повинні знати, як наш мозок «навчається» і як допомогти йому краще запам'ятовувати вивчене!

Як поєднати відпочинок та навчання влітку?

Нарешті канікули! Три місяці аби перевести дихання: ніяких тобі уроків, контрольних робіт та домашнього завдання. Але не всім поталанить повністю пірнути у відпочинок, адже багато хто читатиме всі книги з переліку літератури на літо і старанно навчатиметься, аби не забути вивчене і підготуватися до нового навчального року.

Конкурс блогерів від ZNOUA

Освітня компанія ZNOUA розпочинає реєстрацію на конкурс блогерів для старшокласників!
 

blog zno club 220x300

 

Система Orphus

нагору
×