Завантажити PDF: «5 лайфхаків для ЗНОшників»
Хабарництво: думки та статистика
А що ви вважаєте хабарництвом?
 

За статистикою, Україна має одну з найрозвинутіших систем хабарництва.  Хабарі присутні в усіх сферах життя! Тому зараз батькам важливо замислитися, чи дійсно хабарі себе виправдовують.

10 кроків для підвищення власної самооцінки

Впевнені у собі люди не витрачають час на сумніви — вони діють! Знають чого хочуть, керують своїм життям і досягають успіху. Відомий факт, що впевненими у собі не народжуються, цю рису можна набути протягом життя. І як би важко не було побороти всі комплекси і нарешті повірити в себе, це цілком реально. Маленькими, але впевненими кроками ти дійдеш до цілі!

Безкоштовний семінар: «Вступ, ВНЗ та ЗНО. Роль батьків»

Чудова новина для ваших батьків! 25 червня відбудеться безкоштовний семінар з питань вступу, вибору професії та тонкощів складання ЗНО.

Чому творчим людям необхідний безлад?

 

Організованість та порядок нам нав’язують з дитинства. Тих, у кого прибирання стоїть далеко не на першому місці вважають неробами і нечупарами. Та чи насправді хаос такий небезпечний? Як виявилося, він може бути ознакою творчості та ефективності. 

5 «ніколи не» для батьків

Настане момент, коли ваша дитина поставить собі досить логічне запитання: «Хто ця успішна людина, у якої все гаразд із навчанням, роботою і особистим життям»? І дуже часто відповіддю на це питання буде «Мій тато/моя мама в моєму віці» або ж «Син маминої подруги із роботи». Доки цей момент не настав, ось 5 простих порад, які допоможуть зробити процес підготовки до ЗНО і навчання загалом ефективним і не травматичним.
 

blog zno club 220x300

 

Система Orphus

нагору
×