Завантажити PDF: «5 лайфхаків для ЗНОшників»
Про освіту, форум, ЗНО і вибір кар'єри

Уже зовсім скоро (29 жовтня) відбудеться освітній форум «Успішний 11-класник». Редакція ZNOCLUB вирішила дізнатись про цю подію (і не тільки) «із перших вуст». Тому ми взяли інтерв'ю у Тетяни Герасимової, керівника проекту ZNOUA.

Бюджетні професії для ПТНЗ
 

16 листопада уряд України затвердив перелік 19 професій загальнодержавного значення.

Консолідований рейтинг вузів України 2016 року
рейтинг внз Новий рейтинг 2016 року
 

Під час вибору університету є кілька критеріїв, якими найчастіше користуються абітурієнти. Це і поради випускників, їх батьків, і місце розташування ВНЗ, і навчальна база, наявність гуртожитків і тому подібне. Однак частіше всього в першу чергу вони звертають увагу на престиж закладу. Дійсно, кому б не хотілось навчатись у топовому ВНЗ? А щоб дізнатись, наскільки він популярний та престижний, на допомогу приходять різноманітні рейтинги. 

Нещодавно з'явився свіжий консолідований рейтинг вузів України 2016 року. 

Рейтинг ВНЗ «ТОП-200 Україна»

рейтинг внз

Цього року рейтинг "Топ-200 Україна" святкує свій ювілей - він виходить вже вдесяте. За ці роки чимало вузів України побували на його сходинках. Ювілейний "випуск" вмістив 200 вищих навчальних закладів ІІІ та ІV рівнів акредитації. Це єдиний академічний рейтинг в Україні, акредитований міжнародною експертною групою з визначення рейтингів університетів (IREG).

Як вступити до Гарварду?
ГарвардНавчання в Гарварді - чи твоє це?

 

Багато українських абітурієнтів мріють вчитися за кордоном, але нічого для цього не роблять. Мріяти мало! Для досягнення мети треба щось робити. Саме тому ми пропонуємо вам більше дізнатися про навчання в Гарвардському університеті.
 

blog zno club 220x300

 

Система Orphus

нагору
×