Завантажити PDF: «5 лайфхаків для ЗНОшників»
«Ти поступив на маркетолога, а тобі варто було б іти на фінансиста»

Інтерв'ю з Євгенією КулешовоюНапередодні батьківської конференції «Абітурієнт 2018», яка відбудеться 2 квітня, редакція ZNOCLUB взяла інтерв'ю у спікера Євгенії Кулешової, HR із 11-річним стажем, експерта з профорієнтації тасертифікованого консультанта по методиці оцінки DISC.

Бюджетні професії для ПТНЗ
 

16 листопада уряд України затвердив перелік 19 професій загальнодержавного значення.

50 посилань для підготовки до ЗНО

Де можна почитати новини про ЗНО?  Інформацію про університети? Де підготуватись чи потестувати себе? Ми підібрали для вас 50 корисних посилань, посортованих за тематикою. Забирайте собі та користуйтесь!

Консолідований рейтинг вузів України 2016 року
рейтинг внз Новий рейтинг 2016 року
 

Під час вибору університету є кілька критеріїв, якими найчастіше користуються абітурієнти. Це і поради випускників, їх батьків, і місце розташування ВНЗ, і навчальна база, наявність гуртожитків і тому подібне. Однак частіше всього в першу чергу вони звертають увагу на престиж закладу. Дійсно, кому б не хотілось навчатись у топовому ВНЗ? А щоб дізнатись, наскільки він популярний та престижний, на допомогу приходять різноманітні рейтинги. 

Нещодавно з'явився свіжий консолідований рейтинг вузів України 2016 року. 

Рейтинг ВНЗ «ТОП-200 Україна»

рейтинг внз

Цього року рейтинг "Топ-200 Україна" святкує свій ювілей - він виходить вже вдесяте. За ці роки чимало вузів України побували на його сходинках. Ювілейний "випуск" вмістив 200 вищих навчальних закладів ІІІ та ІV рівнів акредитації. Це єдиний академічний рейтинг в Україні, акредитований міжнародною експертною групою з визначення рейтингів університетів (IREG).
 

blog zno club 220x300

 

Система Orphus

нагору
×