Завантажити PDF: «5 лайфхаків для ЗНОшників»
Консолідований рейтинг вузів України 2016 року
рейтинг внз Новий рейтинг 2016 року
 

Під час вибору університету є кілька критеріїв, якими найчастіше користуються абітурієнти. Це і поради випускників, їх батьків, і місце розташування ВНЗ, і навчальна база, наявність гуртожитків і тому подібне. Однак частіше всього в першу чергу вони звертають увагу на престиж закладу. Дійсно, кому б не хотілось навчатись у топовому ВНЗ? А щоб дізнатись, наскільки він популярний та престижний, на допомогу приходять різноманітні рейтинги. 

Нещодавно з'явився свіжий консолідований рейтинг вузів України 2016 року. 

Про освіту, форум, ЗНО і вибір кар'єри

Уже зовсім скоро (29 жовтня) відбудеться освітній форум «Успішний 11-класник». Редакція ZNOCLUB вирішила дізнатись про цю подію (і не тільки) «із перших вуст». Тому ми взяли інтерв'ю у Тетяни Герасимової, керівника проекту ZNOUA.

Рейтинг ВНЗ «ТОП-200 Україна»

рейтинг внз

Цього року рейтинг "Топ-200 Україна" святкує свій ювілей - він виходить вже вдесяте. За ці роки чимало вузів України побували на його сходинках. Ювілейний "випуск" вмістив 200 вищих навчальних закладів ІІІ та ІV рівнів акредитації. Це єдиний академічний рейтинг в Україні, акредитований міжнародною експертною групою з визначення рейтингів університетів (IREG).

Що таке професія, спеціальність та спеціалізація?

спеціальності внз

Якщо деяким термінам ви точно можете дати визначення, то між деякими іноді важко побачити суттєву відмінність. Давайте проллємо світло на них, щоб все було чітко зрозуміло, особливо в зв’язку з тим, що цьогоріч у правилах прийому до ВНЗ вказано, що можна подавати заяви на вступ до 15 ВНЗ на 5 спеціальностей.

Як досягти успіху і без багатих батьків?
інтервю з Іваном ПасічникомЦікаво почитати і дещо запам'ятати)
 

Нещодавно у журналі Forbes з’явився свіженький перелік 30 найталановитіших молодих спеціалістів Європи у галузі технологій під назвою «30 Under 30», до якого потрапив і 28-річний українець Іван Пасічник. Разом зі своєю командою він розробив проект «Ecois.me», метою якого є економія електроенергії.
 

blog zno club 220x300

 

Система Orphus

нагору
×