Завантажити PDF: «5 лайфхаків для ЗНОшників»
Корисні лінки для підготовки до ЗНО 2017
ресурси підготовки до ЗНО Радимо "прогулятись" корисними майданчиками, щоб гарно озброїтись та підготуватись до ЗНО.
 

Для ефективної підготовки до незалежного тестування необхідно володіти оновленою інформацією щодо проведення ЗНО в 2017 році. Офіційні джерела дозволять вам знайти повний обсяг інформації, необхідної для комплексної підготовки.

5 «ніколи не» для батьків

Настане момент, коли ваша дитина поставить собі досить логічне запитання: «Хто ця успішна людина, у якої все гаразд із навчанням, роботою і особистим життям»? І дуже часто відповіддю на це питання буде «Мій тато/моя мама в моєму віці» або ж «Син маминої подруги із роботи». Доки цей момент не настав, ось 5 простих порад, які допоможуть зробити процес підготовки до ЗНО і навчання загалом ефективним і не травматичним.

Про освіту, форум, ЗНО і вибір кар'єри

Уже зовсім скоро (29 жовтня) відбудеться освітній форум «Успішний 11-класник». Редакція ZNOCLUB вирішила дізнатись про цю подію (і не тільки) «із перших вуст». Тому ми взяли інтерв'ю у Тетяни Герасимової, керівника проекту ZNOUA.

8 порад першокурснику
Вітаємо всіх першокурсників із вступом!

 

Ось, вже розпочинається навчальний рік. А для першокурсників це ще й початок нового етапу життя – студентства.

Рейтинги вузів – головний критерій чи лише підказка для вибору найкращого закладу?

Все частіше в інформаційних джерелах висвітлюється інформація, що наші виші посідають місця у рейтингу найкращих навчальних закладів світу. Основні критерії такого відбору: академічна репутація закладу, кількість студентів того чи іншого факультету, репутація серед роботодавців, наявність міжнародного відділу. Майбутні студенти та їхні батьки неабияк радіють тому, що тепер не потрібно їхати за кордон, щоб отримати дійсно якісну освіту. Тут все зрозуміло. Але як навіть серед тих закладів, які потрапили до кращих світу, обрати най-най..?
 

blog zno club 220x300

 

Система Orphus

нагору
×