лінь Не будемо робити довжелезних вступів, переходимо до суті: не лінуємось, мобілізуємось і готуємось до ЗНО.
 

Розподіліть час.

Найголовніше під час підготовки до ЗНО – розподілити час. Його треба розрахувати так, щоб результати ставали кращими, прогресували. Адже надміру довге навчання може нашкодити. Краще всього ділити час на проміжки: приміром, на нинішньому етапі підготовки ви знаєте відповіді на стільки-то питань, а через два тижні вже повинні знати відповіді ще на певну кількість питань. Виділіть собі певну кількість годин на день, протягом яких ви будете займатися.

Будьте готовими жертвувати собою.

Чим менше часу залишається до тестування, тим активніше треба готуватися. Пройшовши пробний тест, ви повинні сказати собі: наступний результат буде значно кращим. Якщо ви просиділи цілий день в інтернеті, замість того, щоб виконати потрібну кількість вправ, не жалійте себе і не йдіть спати, поки не зробите завдання. Так ви дисциплінуєте себе.

Не лінуйтесь.

Умійте боротися з лінощами. Саме вони відволікають вас і не дають змоги вчасно зробити все, що потрібно. Лінощі – головна причина, яка не дає вам можливості зрозуміти важкі завдання, бо це ж треба напружуватися! Поборіть їх, і підготовка піде куди краще.

Тренуйте пам’ять.

Виділіть для цього 20-25 хвилин у день. Врахуйте, що продуктивність запам'ятовування змінюється на протязі дня. Найкраще пам’ять працює між 8 і 12 годинами. Потім продуктивність поступово знижується, а з 17 години знов повільно росте і за умови відсутності сильної втоми досягає високого рівня десь у межах 19 години вечора.

Розширюйте кругозір.

Цікавтеся не лише тим, що написано в підручнику, а й додатковою інформацією по предмету. Чим більше ви знаєте, тим краще запам’ятовуєте. Якщо ви будете проявляти цікавість до теми, досягнете кращих показників. Бо інформація, яка вам байдужа, буде погано запам’ятовуватися.

Розумійте.

Добре запам’ятовується те, що зрозуміло. Всі закони, правила, формули спершу повинні стати зрозумілими. Щоб полегшити розуміння, намагайтеся представити інформацію у вигляді схем, опорних сигналів. Проговорюйте інформацію про себе і в голос, за допомогою рухів та асоціацій. Складайте плани, малюйте схеми, викладайте матеріал тезами у письмовому вигляді.

Повторюйте.

Якщо нова інформація не буде використовуватися протягом 3 днів, 70% її забудеться. Тому слід повторювати вивчене уже незабаром.

Редактор: Ольга Мілінчук

Сподобався матеріал? Поділись ним!

Додати коментар


Захисний код
Оновити



Відео



 

blog zno club 220x300

 

Назад Назад

нагору