Підготовка до аудіювання з англійської мови. Відео.

паспорт для зно

Щоб якісно готуватись до аудіювання на ЗНО з англійської мови потрібно слухати, слухати і слухати. А ще - виконувати завдання до прослуханого. Але що саме слухати?

Як написати WRITING на максимум?

зно англійська writing

Спробуймо відразу домовитись, що мова піде не про твір, як його часто люблять називати учасники ЗНО, а про власне висловлення (writing). Повірте, між твором (ессе) і writing для ЗНО з англійської мови - величезна різниця.

Розберімося, в чому саме. А також запам’ятаймо секрети його написання на максимум. (Всі вони закріплені в критеріях оцінювання письмової роботи)

ПРАВИЛЬНИК: англійська мова

правильник зно

Лексика англійської мови - міцний горішок. Великою мірою - завдячуючи прийменникам або сталим виразам, які просто треба запам'ятати. Тож запам'ятовуймо, як правильно англійською. Стираймо помилки. У цьому допоможе наш ПРАВИЛЬНИК.Відео 

blog zno club 220x300

 

Назад Назад

string(306) "{"as":"AS14618 Amazon.com, Inc.","city":"Ashburn","country":"United States","countryCode":"US","isp":"Amazon.com, Inc.","lat":39.0438,"lon":-77.4874,"org":"Amazon Technologies Inc.","query":"54.226.36.60","region":"VA","regionName":"Virginia","status":"success","timezone":"America/New_York","zip":"20149"}"
нагору