Підготовка до аудіювання з англійської мови. Відео.

паспорт для зно

Щоб якісно готуватись до аудіювання на ЗНО з англійської мови потрібно слухати, слухати і слухати. А ще - виконувати завдання до прослуханого. Але що саме слухати?

ПРАВИЛЬНИК: англійська мова

правильник зно

Лексика англійської мови - міцний горішок. Великою мірою - завдячуючи прийменникам або сталим виразам, які просто треба запам'ятати. Тож запам'ятовуймо, як правильно англійською. Стираймо помилки. У цьому допоможе наш ПРАВИЛЬНИК.

Усе, що вас хвилює в ЗНО з англійської

кембриджський освітній центр

Чимало випускників шкіл складає для вступу (та в якості ДПА) ЗНО з англійської, тому для багатьох важливо скласти цей іспит якнайкраще. Але ж це зовсім нелегко: виникає дуже багато питань щодо того, як успішно виконати всі завдання, а здебільшого ці питання навіть нікому поставити. Ми попросили відповісти на ті, хвилюють абітурієнтів та їхніх батьків найчастіше, викладачку англійської мови в Першому Кембриджському освітньому центрі, Мар’яну Кучеренко. І вона це люб’язно зробила. З питаннями та отриманими відповідями ми і пропонуємо вам ознайомитися.Відео 

blog zno club 220x300

 

Назад Назад

string(305) "{"as":"AS14618 Amazon.com, Inc.","city":"Ashburn","country":"United States","countryCode":"US","isp":"Amazon.com, Inc.","lat":39.0438,"lon":-77.4874,"org":"Amazon Technologies Inc","query":"52.23.192.92","region":"VA","regionName":"Virginia","status":"success","timezone":"America/New_York","zip":"20149"}"
нагору