Аналіз тестів ЗНО-2016 з 6 предметів

аналіз зно

З тестами зручно готуватись до ЗНО, з цим не посперечаєшся. А якщо ці тести розбавлені коментарями та порадами викладача, то їм і ціни нема)
Маємо не просто допомогу, а справжній подарунок - аналіз тестів 2016 року з української мови та літератури, математики, історії України, англійської мови, географії та біології.
Англійська мова: подружімося з Participle

дієприкметник

На прохання наших читачів висвітлюю сьогодні одну з найскладніших тем з граматики англійської мови - Participle. Перекладати навмисне не буду, тому що й не треба. Головне - знати, як цей Participle виглядає, та випадки, коли він вживається. 

Англійська мова: 7 сайтів для тренування навичок аудіювання

зно з іноземної

Аудіювання…аудіювання…

У 2018 році тебе вперше випробують цим новим блоком завдань на ЗНО з іноземної мови. Як завжди, все, що нове, те страшне і складне. Але це тільки, якщо собі так постійно повторювати, нічого не роблячи. Потрібно готуватись, а точніше – слухати, слухати і ще раз слухати. Так можна не лише покращити розуміння іноземної мови на слух, а й взагалі підвищити рівень володіння мовою, тому що запам’ятаються нові слова, цілі конструкції, зрештою, речення.

ЗНО з іноземної мови: демонстраційні варіанти тестів та аудіотекстів.

зно з іноземної

УЦОЯО оприлюднив зразки тестових робіт з іноземних мов, а також - аудіотекстів для аудіювання, яке вперше буде проведено у 2018 році.
 

blog zno club 220x300

 

Система Orphus

нагору
×