5 порад для ефективного вивчення іспанської мови

іспанська мова

«Іспанська – легка мова», – нерідко такий коментар можна почути від людей, які іспанською не володіють. Якщо ж ви вивчаєте цю мову, то розумієте, що вільно розмовляти іспанською – не так вже й просто. Взяти лишень до прикладу відмінювання неправильних дієслів чи «улюблену» граматичну тему усіх початківців «el subjuntivo», – погодьтеся, потрібен не один рік, аби почати інтуїтивно відчувати ситуації, які вимагають вживання даної граматичної конструкції.

Підручники для підготовки до ЗНО з англійської мови

ЗНО з англійської мови

Приходить часто запитання: який підручник може допомогти якісно підготуватись до ЗНО з англійської мови?

Спробую відповісти, але не ображайтесь, якщо не будете повністю задоволені відповіддю (якщо хтось очікував тут знайти магічну книгу)

Англійська мова: подружімося з Participle

дієприкметник

На прохання наших читачів висвітлюю сьогодні одну з найскладніших тем з граматики англійської мови - Participle. Перекладати навмисне не буду, тому що й не треба. Головне - знати, як цей Participle виглядає, та випадки, коли він вживається. 

Аналіз тестів ЗНО-2016 з 6 предметів

аналіз зно

З тестами зручно готуватись до ЗНО, з цим не посперечаєшся. А якщо ці тести розбавлені коментарями та порадами викладача, то їм і ціни нема)
Маємо не просто допомогу, а справжній подарунок - аналіз тестів 2016 року з української мови та літератури, математики, історії України, англійської мови, географії та біології. 

blog zno club 220x300

 


нагору
×