фразові дієслова

Вивчати англійську непросто, якщо не знати як це правильно робити. Якщо говорити про підготовку до ЗНО, то ще складніше, бо крім загального підняття рівня володіння мовою треба ще навчитись товаришувати з тестовими завданнями, їх видами і секретами пошуку правильних відповідей.

Однак, робота з тестами не може відбуватись без певного багажу знань, так званої БАЗИ з іноземної. На допомогу приходять підручники, аудіо книги або відео з носіями мови, які допомагають розібратись як з граматикою, так із вживанням різних слів та фраз.

У програмі ЗНО з англійської мови є окрема граматична тема – фразові дієслова. Вказані наступні: get, be, look, keep, go, come, take, run, turn, call, break, give, put, make, clear, cut, fall, hold, let, hand. Однак, на жаль, не вказано, з якими саме прийменниками треба знати ці дієслова. Доводиться тільки здогадуватись.

Втім, з чогось-таки треба починати.

Ось серія відео з Адамом, який гарно пояснює фразові дієслова. Звичайно, для того щоб все зрозуміти треба вже мати принаймні рівень pre-intermediate. На щастя, під відео також є транскрипт. Хто не зрозумів, може перечитати, перекласти, використавши словник.

Enjoy viewing!

1. Phrasal Verbs with BACK: "back up", "back off", "back out"...

2. Phrasal Verbs with TAKE: "take to", "take in", "take after"...

3. Phrasal verbs with "look"

4. Phrasal Verbs - FALL: fall for, fall in, fall behind, fall through...

5. 10 HOLD Phrasal Verbs: hold up, hold to, hold out...

6. 9 TURN Phrasal Verbs: turn on, turn off, turn over, turn around, turn out...

7. 10 GET Phrasal Verbs: get down, get off, get through, get up, get away..

8. 8 'head' phrasal verbs - head up, head out, head off...

9. 'Knock' in Phrasal Verbs - knock out, knock up, knock over...

Фразові дієслова - це одна з найскладніших тем для вивчення, бо дієслово одне, але додавши до нього ще прийменник, значення може змінитись до невпізнанності. Тому цю тему варто починати вчити заздалегідь, щоб добре відклались ці всі дієслова в пам’яті.

Good luck!

Сподобався матеріал? Поділись ним!

Додати коментар


Захисний код
Оновити
 

blog zno club 220x300

 


нагору
×