лексичний мінімум англійська

Якщо ви готуєтесь до ЗНО з англійської мови, неодмінно, велетенським знаком запитання перед вами стоїть лексика. З кількістю слів, які треба знати, все ніби-то ясно, адже вона вказується у програмі - 2500, а от з тим, які саме, скажімо прямо, - біда. Ніхто не може сказати, які саме слова трапляться у текстах на ЗНО, які ідіоми, фразові чи модальні дієслова. Доводиться вчити все підряд, що трапиться на очі, або що взагалі може вивчитись. 

Втім, не все так страшно і неясно. На допомогу в даній ситуації є лексичний мінімум, який рекомендований для опанування перед ЗНО. Дозвольте ознайомити вас з ним. Це той, який нарешті вирішили додати до програми ЗНО на 2019 рік. Завантажуйте!

ЗНО 2014

Лексичний мінімум з програми ЗНО на 2019 рік

Були зауваження, що це ж той самий список слів, які є в програмі. Так, його можна знайти й у програмі. (Але дехто може і не дійти до цих сторінок)) Ще й перекладу слів немає! А навіщо? Якщо ви готуєтесь до ЗНО, то якраз і буде користь у пошуку перекладу та значень. 

Дам ще пораду, як з ним працювати, щоб отримати максимальну користь:

Не варто вчити підряд всі слова. Не те що не варто, але й не можна. Краще спочатку пробігтись, наприклад, літерою "а", перекласти невідомі, а потім десь на чернетці або будь-де будувати з цими словами словосполучення. Чим смішніші і безглуздіші - тим краще))) Так, саме такі запам'ятаються найшвидше і на довше. Далі рухатись так само і з іншими літерами. 

стрілаЗастереження! Ні в якому разі не слід цілковито покладатись на знання лише цього мінімуму. Ніхто не може гарантувати, що в текстах не зустрінуться й інші. Цей - лише орієнтир, додаткова допомога. А краще всього готуватись, просто зацікавлено вивчаючи мову.

На завершення, кілька корисних посилань:

стріла

Підручники для підготовки до ЗНО з англійської мови

стріла

Англійська мова: 7 сайтів для тренування навичок аудіювання

стріла

Шаблони для написання завдання з розгорнутою відповіддю з англійської мови

GOOD LUCK!

Редактор: Ольга Мілінчук

(Якщо маєте запитання, залишайте у коментарях)

 

Сподобався матеріал? Поділись ним!

Додати коментар


Захисний код
ОновитиВідео 

blog zno club 220x300

 

Назад Назад

нагору