зно англійська

На відміну від лексики, вивчення англійської граматики - справа більш-менш зрозуміла та структурована. Є теми, конкретні правила, звичайно, винятки, як без них. Але хоч об'єм видимий. З лексикою складніше. У програмі вказують 2000-2500 слів, теми спілкування, але візьми знай, які саме слова в межах, скажімо, теми "Подорож" потрібно знати. Лишається багато читати, вивчати все нове, цікавитись мовою і не зациклюватись на сотнях чи тисячах слів.

Втім, наразі маємо тему, яка об'єднує частково і лексику, і граматику, адже містить нові слова, до того ж правила їх розташування в реченні. 

Мова про одну з тем програми: Quantifiers and Intensifiers in English.

Тема взагалі не об'ємна. В одному файлі на трьох сторінках вмістились таблиці з прикладами та ще й невелика вправа в якості бонуса для тренування.

Впевнена, ви її легко "проковтнете" або, принаймні, просто пригадаєте комусь уже знайомі слова.

ЗНО 2014

Quantifiers and Intensifiers in English

 

Good luck to everyone!

Редактор: Ольга Мілінчук

Сподобався матеріал? Поділись ним!

Додати коментар


Захисний код
ОновитиВідео 

blog zno club 220x300

 

Назад Назад

string(309) "{"status":"success","country":"United States","countryCode":"US","region":"VA","regionName":"Virginia","city":"Ashburn","zip":"20149","lat":39.0438,"lon":-77.4874,"timezone":"America/New_York","isp":"Amazon Technologies Inc.","org":"AWS EC2 (us-east-1)","as":"AS14618 Amazon.com, Inc.","query":"3.238.72.122"}"
нагору