ЗНО з біології: любити та розуміти все живе навколо замало. Треба ще любити тести.

zno-biologiyaНапевно, перші асоціації, які виникають у головах багатьох при звучанні слова «біологія» - тварини, рослини… все живе навколо. Однак ті, хто здавав або буде здавати ЗНО з біології можуть суттєво розширити цей перелік. Неклітинні форми життя, органічні, неорганічні сполуки, людина, спадковість, генетика, надорганізмові рівні організації життя, екосистеми – це лише декілька додаткових тем з біології.

Ми ні в якому разі не хочемо залякати, швидше заспокоїти тим, що всі необхідні для опрацювання теми легко можна знайти в програмі ЗНО з біології. Її можна роздрукувати і, вивчивши по одній або по декілька, відразу викреслювати. До тестування ж потрібно пройтись по всіх. Звісно, якщо націлюєшся на хороший результат.

Дізнатись більше »
Підготовка до ЗНО з біології: біосинтез білків. Принцип комплементарності

 зно

Сьогодні розбір дуже важливої теми: біосинтез білків. На ЗНО з біології обов'язково будуть питання про АТГЦ. Не розумієш, про що мова??? У відео викладач ZNOUA Анна Лавриненко детально пояснить, що ж то за аденін, гуанін, тимін, цитозин.

Фотосинтез. Відео.
зно біологія Коротко та зрозуміло про фотосинтез
 

Звичайний листок – не такий звичайний, як здається, на перший погляд. Це складна стуктура. Саме в листку з неорганічних сполук, таких як вуглекислий газ чи вода, утворюються органічні речовини. Але для цього потрібна енергія сонячних променів. Крім цього, листок може дихати та випаровувати воду.

Готуватися до біології треба заздалегідь і з... посмішкою
ЗНО з біології На перший погляд, предмет «біологія» здається дуже простим. Пташечки, квіточки... А насправді це близько 500 складних тем, так чи інакше пов'язаних одна з одною.
7 онлайн-ресурсів для підготовки до ЗНО з біології

5biolabs

Підготовка до ЗНО з біології буде простішою, якщо практикуватися в лабораторії. Розтинати жабу чи досліджувати мікроорганізми удома — напевно, не найкраща ідея. ZNOCLUB підібрав для вас 7 ресурсів для онлайн-підготовки до ЗНО з біології, щоб ви могли практикуватися будь-коли у мережі.

«Правильна» література для підготовки до ЗНО
зно підручникиЯкщо, окрім курсів чи занять з репетитором, ви працюєте над підготовкою до ЗНО вдома, варто підібрати змістовну і корисну літературу. Яку саме – радять консультанти та репетитори.


Відео 

blog zno club 220x300

 

Назад Назад

нагору