Рада знайомству з усіма читачами мого блогу!

 

Привіт усім! Мене звати Анна Глюза. Я - одинадцятикласниця. Цього року так само, як і всі випускники, здаватиму ЗНО.

Коли я була зовсім маленька, рочки 4, якнайшвидше хотіла піти в школу. Згодом, вперше сівши за шкільну парту, я була найщасливішою у світі. Та потрохи моя велика радість стихала). З року в рік з'являлися нові предмети, різні теореми, формули, лабораторні... Проте я завжди захоплювалась книгами, люблю у вільний час читати різноманітну літературу. Інколи також складаю вірші. Мені подобається писати твори, особливо, статті. Декілька моїх робіт опубліковано в газетах.

Закінчивши восьмий клас, мені довелося змінити школу. З дев'ятого - почала обирати для себе реальну майбутню професію (мріяла бути космонавтом :) ). Це було скадно і трохи нереально. Майже кожного тижня змінювались мої плани, але зараз я цілком впевнена у своєму виборі - хочу бути журналістом. Та попереду мене чекає складне випробування - ЗНО. Кожного дня готуюсь до тестів. Щоб краще запам'ятати вивчене, використовую різні оригінальні способи. І це дійсно допомагає. Тому і хочеться поділітись ними з іншими випускниками. 

Надіюсь, мої поради допоможуть.

 

Сподобався матеріал? Поділись ним!

Додати коментар


Захисний код
ОновитиВідео 

blog zno club 220x300

 

Назад Назад

string(309) "{"status":"success","country":"United States","countryCode":"US","region":"VA","regionName":"Virginia","city":"Ashburn","zip":"20149","lat":39.0438,"lon":-77.4874,"timezone":"America/New_York","isp":"Amazon Technologies Inc.","org":"AWS EC2 (us-east-1)","as":"AS14618 Amazon.com, Inc.","query":"3.236.15.142"}"
нагору