здача зно

24 квітня усі одинадцятикласники, у тому числі і я, писали перший тест ЗНО з української мови та літератури.

Як це було.

Я хочу поділитися власними враженнями про цей іспит. Отже, приїхавши до пункту здачі ЗНО, мій клас з «нетерпінням» чекав початку. Всі налаштовували себе на краще та заряджались солодощами. Це був один із приємних моментів дня. І ось, нарешті відкрилися двері. Звісно, всі хочуть зайти першими, але це неможливо. Та все ж таки всі зайшли без перешкод. Пройшов деякий час. Сиджу я в своїй аудиторії; годинник цокає, я хвилююсь усе більше і більше, але в класі панує весела атмосфера.

10:59... 11:00.

Почалось.

Інструктори розповідали інформацію, і той час, за який вони це робили, йшов, немов вічність. Усі хотіли якнайшвидше побачити завдання. І ось наступає цей момент: серце б’ється все швидше, руки пітніють, ноги затерпають, відкривається зошит. В першу чергу, я подивилась на тему твору.

До речі, про твір. 

Перед початком тестування я провела невеличке опитування серед учнів про те, як вони думають на яку тему буде творче завдання. Майже всі відповіли, що воно буде стосуватись України, та теперішньої ситуації в ній. Моя думка була трішки іншою – «Україна у світі». Але наші сподівання так і залишились сподіваннями.

Майже фініш.

Заповнивши бланки відповідей, я помітила, що в аудиторії залишилось лише троє учнів. Відведений час скінчився, завершилось тестування і всі ділились враженнями від першого тесту. Більшість стверджувало, що завдання були складними, особливо з української мови. Можливо, вони лише здалися такими через хвилювання. Саме тому багато учнів не справились із усіма завданнями. На мою думку, з такими випускниками перед ЗНО повинні спілкуватися психологи, адже більшість дуже нервується, а це до добра не доводить.

На завершення.

Хочу дати пораду майбутнім учасникам зовнішнього незалежного оцінювання. Найголовніше - не хвилюватись, заспокоїтись і налаштовувати себе на краще. Знайдіть для себе якийсь дієвий спосіб, який точно допомагає. Також, звичайно, готуватися. Без цього хвилюйся, не хвилюйся, а бал високий не отримаєш. А цьогорічним випускникам бажаю удачі на наступних тестуваннях.  

Сподобався матеріал? Поділись ним!

Додати коментар


Захисний код
ОновитиВідео 

blog zno club 220x300

 

Назад Назад

нагору