зно історія

Вітаю!

Ну що, відійшли від першого тесту? Будемо продовжувати далі. Наступна у мене біологія, але про неї трішки пізніше. Зараз я хочу поділитись секретами підготовки до тесту з історії України, оскільки він на даному етапі є для мене найважливішим. Історія України - це був один із найулюбленіших предметів, оскільки це наше минуле, це те, що нам усім дійсно варто знати.

Йдемо далі.

1. Свою підготовку до ЗНО з історії України я розпочинала із книги «Історія України. Експрес-підготовка». Автор Власов В.Е., видавництво «Літера ЛТД». Ось вона.

зно історія

Що я можу сказати про цей посібник. У ньому дійсно експрес-підготовка. Дуже коротко описані факти, але плюс цієї книги - те, що після кожного розділу є тренувальні тести. В ній можна знайти дати, але не всі, є історичні діячі з фото і це також плюс. А ще є зображення пам’яток архітектури та образотворчого мистецтва з чітким описом. В кінці книга містить тести у форматі ЗНО і відповіді до них. За цим посібником я зробила для себе таблички. Про них трохи пізніше.

2. Наступна книга, за якою я готуюсь, - це «Новий довідник. Історія України» видавництва «КАЗКА».

зно історія

В ній детальніше та зрозуміліше описані факти та події, до кожної теми є ілюстрації та висновки, також окремо виділені підрубрики як-от: джерела, довідки, легенди, найвизначніші діячі, персоналії, різні погляди. Саме на них зосереджується увага на складних моментах нинішніх наукових знань про історію України. Мінусом є лише те, що цей посібник друкований у 2005 році, тому не всі події описані у ньому.

 

А зараз перейдемо до оригінальних способів моєї підготовки.

1) Таблички, про які я згадувала. Вони стосуються пам’яток архітектури та образотворчого мистецтва. З вищезгаданої книги я брала назву пам’ятки, шукала в інтернеті та завантажувала декілька її фото. Ці фото друкувала на листку формату А4, так щоб залишилося місце для напису. Потім власноруч писала опис даної пам’ятки. Далі склала всі завершені таблички у папку файлами і час від часу переглядаю.

зно історія таблиці

зно історія таблиці

зно історія

2)  А зараз допомога для тих, кому тяжко зпам’ятовуються  дати. В мене також з цим проблеми, тому я знайшла один метод, за допомогою якого з легкістю можна вивчити або ж просто повторити дати. Для цього потрібні аркуші паперу, я брала формату А4 і розрізала їх на невеличкі папірці. на них написала дату та подію різнокольоровими фломастерами. А ще для кращого запам’ятовуваня я прикріпила листочки з написами на шафі у себе над ліжком і зараз постійно повторюю. Це дійсно допомагає

зно історія

історія України

3) Перейдемо до третього, найлегшого. Якщо у вас немає часу на читання різної підготовчої літератури, можна скористатися аудіо записами. Я, наприклад, слухаю в навушниках, так ніщо не відволікає. Аудіозаписи будуть в наступній статті. Дочекайтесь)

Надіюсь мої поради вам допоможуть. Нехай все буде на 200.

Сподобався матеріал? Поділись ним!

Додати коментар


Захисний код
ОновитиВідео 

blog zno club 220x300

 

Назад Назад

нагору