Організованість та порядок нам нав’язують з дитинства. Тих, у кого прибирання стоїть далеко не на першому місці вважають неробами і нечупарами. Та чи насправді хаос такий небезпечний? Як виявилося, він може бути ознакою творчості та ефективності. 

Творчі люди знають, що час спливає, а тому витрачають його на більш корисні та приємні речі, аніж прибирання. Психолог-вчений з Університету Міннесоти Кетлін Вогс провела ряд експериментів, які доводять, що творчі, замріяні люди дійсно краще працюють, коли навколо них безлад. Тому якщо ви не витрачаєте багато часу на прибирання та наведення ладу навколо вас, це означає, що ваш розум зайнятий більш важливими справами.

Прикладом можуть стати геніальні персони, які не вважали безлад суттєвою проблемою: Марк Твен, Стів Джобс, Альберт Енштейн. Останній, до речі, дуже вдало зауважив : "Якщо безлад на столі означає безлад в голові, то що ж тоді означає порожній стіл?". Всі вони досягнули успіху, не дивлячись на хаос, який їх оточував.

Звичайно ж, це не привід йти шляхом найменшого супротиву та казати, що ти «творча особистість», нічого не робити і перетворювати все навколо себе на сміттєзвалище. Але, насправді, порядок дуже переоцінений. Адже якщо все навколо тебе буде посортованим та розкладеним по поличках — це ще не гарантує успіху та продуктивності!

Сподобався матеріал? Поділись ним!

Додати коментар


Захисний код
Оновити
 

blog zno club 220x300

 


нагору
×