Впевнені у собі люди не витрачають час на сумніви — вони діють! Знають чого хочуть, керують своїм життям і досягають успіху. Відомий факт, що впевненими у собі не народжуються, цю рису можна набути протягом життя. І як би важко не було побороти всі комплекси і нарешті повірити в себе, це цілком реально. Маленькими, але впевненими кроками ти дійдеш до цілі!

Крок 1: Припини порівнювати себе з іншими людьми! Думаю, ти розумієш, що це безглузда трата часу. Краще знайди свою «родзинку», розвивай її і пишайся нею!

Крок 2: Навчись приймати компліменти. Коли на твою адресу кажуть якісь приємні речі, наприклад: «які у тебе красиві очі», не потрібно відповідати щось на кшталт: «та ні, звичайні очі!». Достатньо просто посміхнутися і подякувати.

Крок 3: Виділи час на улюблену справу. Не важливо, що саме ти будеш робити, головне щоб це приносило тобі задоволення. І хто знає, можливо, коли-небудь хобі переросте у справу всього життя.

Крок 4: Не зациклюйся на критиці. Часто через заздрість і гнів люди відіграються на інших, тому просто не звертай уваги. Ти ж не вони! 

Крок 5: Створи список своїх досягнень! Згадай усе, не соромся. Цей список ти складаєш виключно для себе, а не для публікації в газеті. Згодом переконаєшся, що зроблено значно більше справ і корисних речей, аніж приходило в голову перші декілька хвилин. Поклади його на видне місце і раз за разом доповнюй новими пунктами.

Крок 6: Для тебе не існує слова «не»! «Я не можу», «Я не знаю»… Можеш! І знаєш! Потрібно просто докласти трішки зусиль.

Крок 7: Оточи себе позитивом. Читай позитивні книги, переглядай комедії, слухай веселу музику та спілкуйся з людьми, які підіймають ваш настрій. Сміх продовжує життя, а ще робить його набагато яскравішим.

Крок 8: Не сумнівайся! Якщо рішення прийняте, не піддавайся паніці та сумнівам — твоє рішення завжди правильне.

Крок 9: Перестань постійно вибачатися! Це стосується тільки тих випадків, коли почуття провини переслідує тебе постійно. Ніхто нікому нічого не винен.

Крок 10: Вір у те, що ти робиш, і тоді інші повірять у тебе!

Сподобався матеріал? Поділись ним!

Додати коментар


Захисний код
ОновитиВідео 

blog zno club 220x300

 

Назад Назад

нагору