Коли ти маленький, в голові народжується безліч образів та ідей, адже фантазія не відпочиває цілодобово. Але чим дорослішими ми стаємо, тим більше заборон постає перед нами. Всі нав’язані «можна» і «не можна» просто блокують дитячу креативність, але це не означає, що вона назавжди втрачена.

Існує декілька порад, дотримуючись яких можна завжди розвивати власне творче мислення:

1. Будь допитливим! Незвичайні ідеї з’являються на основі набутих знань, тому цікався тим, що відбувається навколо тебе, читай книги, відвідуй різноманітні тренінги, одним словом – розвивайся.

2. Знайди своє «місце спокою». Воно знаходиться там, де тобі затишно і де є момент для твоїх роздумів. Якщо тебе ніщо не відволікає, то і створити щось нове та оригінальне буде простіше.

3. Навчися бачити красу в усьому. Захоплюйся природою, людьми, життям. Навчись не поспішати (хоча це й дуже важко у сучасному ритмі життя), а бути в гармонії зі світом.

4. Знайди для себе творче хобі: малюй, вишивай, фотографуй, можеш навіть спробувати написати книгу. Одним словом – твори!

5. Виходь зі своєї «зони комфорту». Не бійся кидати собі виклики і ти відкриєш приховані таланти і безліч нових можливостей! 

 

Сподобався матеріал? Поділись ним!

Додати коментар


Захисний код
Оновити
 

blog zno club 220x300

 

Система Orphus

нагору
×