Нарешті канікули! Три місяці аби перевести дихання: ніяких тобі уроків, контрольних робіт та домашнього завдання. Але не всім поталанить повністю пірнути у відпочинок, адже багато хто читатиме всі книги з переліку літератури на літо і старанно навчатиметься, аби не забути вивчене і підготуватися до нового навчального року.

У вчителів та психологів погляди на цю ситуацію різні: перші впевнені, що навчатися в період літніх канікул необхідно, другі ж навпаки — що це шкідливо. Тому ми розповімо, як можна вдало поєднати відпочинок та навчання!

• Виділіть для навчання певний час. Наприклад, 30 хвилин на день, а далі можна займатися своїми справами;
• Прокидайтеся на годинку-дві раніше, ніж ви зазвичай прокидаєтесь на канікулах. Повноцінний сон ніхто не відміняє, але й спати весь день не на користь. В результаті з’явиться більше часу, а на що ви його витратите вирішувати тільки вам;
• Вважається, що найкращий час для навчання — це перша половина дня. Але це для кожного індивідуально, бо бувають «сови», які цілий день неактивні, а вночі сідають за підручники;
Щодо літератури, яку нам постійно дають на період літніх канікул, то читати її варто. По-перше, це необхідно для збагачення знань, а по-друге, великі за обсягом книги протягом навчального року прочитати досить важко. Тому залиште цю справу на літо, можете читати перед сном, чи на природі. Це заняття не можна назвати важким та марудним, та й потім буде набагато простіше;
• Навчатися можна цікаво! Дивіться документальні фільми, слухайте аудіокниги, відвідуйте різноманітні музеї — все до ваших послуг!

Якщо правильно розподілити свій час, вам вдасться поєднати приємне з корисним і не обирати між розвитком та можливістю насолодитися довгоочікуваним літом!

Сподобався матеріал? Поділись ним!

Додати коментар


Захисний код
ОновитиВідео 

blog zno club 220x300

 

Назад Назад

string(303) "{"status":"success","country":"United States","countryCode":"US","region":"VA","regionName":"Virginia","city":"Ashburn","zip":"20149","lat":39.0438,"lon":-77.4874,"timezone":"America/New_York","isp":"Amazon.com, Inc.","org":"AWS EC2 (us-east-1)","as":"AS14618 Amazon.com, Inc.","query":"34.200.226.179"}"
нагору