ЗНО з математикиШукайте теми з математики, які проблемні для багатьох. З них і починайте.

 

Математику не просто так називають «королевою точних наук» - вона потребує до себе неабиякої уваги та досконалого знання формул. Однією із головних причин, чому ЗНО з математики за загальною думкою вважається одним із найскладніших видів незалежного тестування, - тому що під час зовнішнього оцінювання не можна користуватися ані калькуляторами, ані мобільними телефонами.

 Що ж потрібно вчити для здачі ЗНО з математики?

1.  По-перше, математика не така складна, як її деякі малюють. ЗНО з математики – це лише перший крок до спеціальності в університеті, де ви її будете досконало розбирати. І якщо ви обрали одну зі спеціальностей, для вступу на яку необхідний сертифікат з математики, не вагайтеся – обов’язково спробуйте свої сили в цьому незалежному тестуванні.

Пам`ятайте, що результат ЗНО – це тільки рейтингова оцінка. І звідки ж ви знаєте, які знання з цього предмету в інших абітурієнтів?!

2.  Дізнайтеся про свої «проблемні» місця. Якщо самому важко з цим визначитися, спитайте шкільного вчителя або репетитора, або пройдіть пробне тестування для виявлення недоліків у знаннях. Працюйте над знищенням цих недоліків всіма можливими і неможливими способами!

3. Зверніть увагу на теми, які вважалися найбільш проблемними для більшості абітурієнтів минулих років, які здавали незалежне тестування з математики:

- Тригонометрія: особливо, формули половинного та подвійного кута;

-  Логарифми: їх властивості та логарифмічні рівняння;

-  Ірраціональні рівняння та нерівності;

-  Арифметична та геометрична прогресії.

4.  При вирішенні задач важливо їхнє оформлення, тому починайте вирішення задач на чернетці. Проте не забувайте про логіку вирішення. Адже найкраще оформлення не замінить вам правильної відповіді з логічно описаним вирішенням.

Поспішайте опанувати математичні навички. Ви будете пишатися собою!

Редактор: Ольга Білинська

Сподобався матеріал? Поділись ним!

Додати коментар


Захисний код
ОновитиВідео 

blog zno club 220x300

 

Назад Назад

нагору