Перелік сертифікатів ЗНО за спеціальностямиГотуйтеся до того, що вам знадобиться в майбутньому!

 

На незалежному тестуванні 2014 року кожному абітурієнту можна бути зробити вибір із 14 предметів ЗНО. Як нам відомо, обирати всі предмети не можна - не більше чотирьох. А це означає, що вибір свого майбутнього треба робити вже зараз. Звичайно, якщо ви його ще не зробили.

Більшість випускників шкіл для отримання свого першого досвіду вищої освіти, як правило, обирають ступінь бакалавра. А для вступу на навчання за ступенем бакалавра від абітурієнта вимагається три сертифікати, серед яких два здаються обов’язково, а один дозволяють вибрати серед двох запропонованих. Але існують також і винятки, коли предмети чітко зафіксовані приймальною комісією і альтернативи просто не існує.

Ще один виняток – дослідницькі університети. Вони наділені правом самостійно обирати набір сертифікатів ЗНО, за якими проводиться вступ до навчального закладу.

Ми пропонуємо вам завантажити собі таблицю, де наданий перелік сертифікатів ЗНО, необхідний для вступу за кожним із існуючих в Україні напрямів підготовки. Це допоможе вам визначитись із вузом.

Наша порада – обирайте спеціальність, про яку мрієте, а не сертифікати ЗНО, які на ваш погляд, ви здасте найкраще. Ви можете підготуватися до будь-якого предмету за півроку. Ваша мрія цього варта!Завантажити PDF

 

Сподобався матеріал? Поділись ним!

Додати коментар


Захисний код
ОновитиВідео 

blog zno club 220x300

 

Назад Назад

нагору