перелік пунктів реєстраціїЗавантажуй перелік пунтів реєстрації на ЗНО в 2014 році.

 

Реєстрацію на зовнішнє незалежне тестування вже розпочато. Поспішай дізнатися про найближчі пункти своєї реєстрації на ЗНО.

Нагадуємо вам, шановні абітурієнти, що з 3 січня 2014 року розпочалася реєстрація на проходження тестування в цьому ж році. Основна сесія буде проведена в червні, додаткова - у липні 2014 року.

В період основної реєстрації з 3 січня по 5 березня всі абітурієнти проходять обов`язков реєстрацію в спеціально зазначених пунктах, незважаючи на те, будуть вони брати участь у основній чи додатковій сесії. В 2014 році всі абітурієнти України матимуть змогу пройти реєстрацію в одному зі 176 пунктів здійснення реєстрації на незалежне тестування. Завантажуйте офіційно встановлений перелік місць реєстрації на ЗНО, зважаючи на їхній графік роботи. Пункти реєстрації знаходяться в обласний та навіть районних центрах. Оберіть найближчий для себе!

Завантажити PDF

Для здійснення реєстрації ви маєте вибір - самостійно підготувати пакет необхідних документів чи звернутися за допомогою до одного з перелічених пунктів реєстрації в його робочий час. Пам`ятайте, що найбільша кількість сертифікатів ЗНО, які можете отримати дорівнює чотирьом.

Зауважте, що участь абітурієнтів у додатковій липневій сесії зовнішнього тестування можливе лише за умов поважної причини, зазначеною в офіційно затвердженому документі Міністрества освіти та науки України. Причинами переносу дати тестування може бути хвороба, начання в іншій країні, знаходження в місці здійснення покарання, релігійні переконання тощо.

Бажаємо вам вдалої своєчасної реєстрації за одним із пунктом з переліку!

Редактор: Ольга Білинська

Сподобався матеріал? Поділись ним!

Додати коментар


Захисний код
ОновитиВідео 

blog zno club 220x300

 

Назад Назад

string(302) "{"status":"success","country":"United States","countryCode":"US","region":"VA","regionName":"Virginia","city":"Ashburn","zip":"20149","lat":39.0438,"lon":-77.4874,"timezone":"America/New_York","isp":"Amazon.com, Inc.","org":"AWS EC2 (us-east-1)","as":"AS14618 Amazon.com, Inc.","query":"35.172.203.87"}"
нагору