освітній порталНові можливості підготовки до ЗНО!

 

Кожному абітурієнтові для успішного вступу до вузу за улюбленою спеціальністю просто необхідно якомога найкраще здати зовнішнє незалежне тестування.

 

Ти вже, напевно, не одноразово чув про можливі способи підготовки до незалежного тестування, отже запам`ятай ще один. Міністерство освіти та науки України повідомило про відкриття нового порталу підготовки до тестування – «Яндекс ЗНО». Підготовка учнів на освітніх порталах здійснюється на безоплатній основі. Проте перед початком навчання вам обов’язково треба бути впевненими в якості навчальних матеріалів. Це означає, що освітні ресурси для навчання абітурієнтів мають бути затверджені Міністерством освіти та науки України та відповідати чинними програмам та характеристикам ЗНО. Інакше ви будете готуватися не до того, до чого потрібно. А як наслідок – просто втратите свій дорогоцінний час.

Також зауважте, що підготовка до незалежного тестування має бути комплексною, адже саме по собі ЗНО спрямоване оцінювати не тільки знання, але й креативність, вміння знаходити вирішення проблеми в критичній ситуації. Тобто навчання на освітньому порталі треба суміщати з підготовчими курсами для абітурієнтів, а навчання в школі з самоосвітою.

Для перевірки підготовчого матеріалу застосовуйте офіційні освітні програми, характеристики та критерії розгорнутої відповіді, які ви можете завантажити на нашому освітньому порталі в підрозділі «Підготовка до ЗНО».

Успішної підготовки та вражаючих результатів!

 

Редактор: Ольга Білинська

Сподобався матеріал? Поділись ним!

Додати коментар


Захисний код
ОновитиВідео 

blog zno club 220x300

 

Назад Назад

нагору