толерантність на зноТолерантність - попереду всього!

 

Як нам всім відомо, зовнішнє незалежне тестування спрямоване на універсальне і в той же час неупереджене оцінювання всіх абітурієнтів України. ЗНО створювалося таким чином, щоб стати максимально об’єктивною оцінкою, саме тому ініціатори тестування враховували перелік причин, які об’єктивно заважають об’єктивній оцінці кожного з абітурієнтів.

Однією із найголовніших умов толерантності є повага до людей релігійних та національних меншин, які проживають на території України. Однією з таких груп є єврейське населення, яке сповідує іудаїзм. Згідно їхньої релігії їм не можна працювати, у тому числі здавати незалежне тестування по суботах. Як відомо, основна сесія зовнішнього оцінювання охоплює також і суботи, тому для всіх євреїв УЦОЯО зробив виключення: така національна та релігійна належність є підставою для перенесення дати тестування.

Звичайно, про всі додаткові умови, у тому числі і ваші релігійні погляди необхідно повідомляти в регіональних пунктах реєстрації на незалежне тестування ще під час основної реєстрації абітурієнтів, тобто в період з 3 січня по 5 березня 2014 року. Адже релігійні погляди не можуть змінитися за якісь 2-3 місяці. Саме тому, якщо ви сповідуєте іудаїзм, то перегляньте дні тижня ваших іспитів у червні заздалегідь. Тільки тоді така підстава буде законною.

Всі абітурієнти, які через свої релігійні сповідання не змогли скласти тестування протягом основної сесії в червні, матимуть таку змогу в період проведення додаткової сесії зовнішнього тестування. Нагадуємо вам, що релігійні переконання – не єдина підстава переносу дати тестування. Повний перелік поважних причин перенесення дати незалежного тестування ви можете переглянути в нашій статті «Відомості про додаткову сесію ЗНО в 2014 році».

Умови для всіх абітурієнтів будуть однакові, тому бажаємо вам достатньо часу для ефективної підготовки!

 

Редактор: Ольга Білинська

Сподобався матеріал? Поділись ним!

Додати коментар


Захисний код
ОновитиВідео 

blog zno club 220x300

 

Назад Назад

string(309) "{"status":"success","country":"United States","countryCode":"US","region":"VA","regionName":"Virginia","city":"Ashburn","zip":"20149","lat":39.0438,"lon":-77.4874,"timezone":"America/New_York","isp":"Amazon Technologies Inc.","org":"AWS EC2 (us-east-1)","as":"AS14618 Amazon.com, Inc.","query":"3.238.136.36"}"
нагору