restСправжній відпочинок - це зміна роду діяльності!

 

Відпочинок нерозривно пов'язаний із роботою. Адже після якісної напруженої роботи просто фізично необхідний якісний відпочинок. Зараз ця думка набуває поширення серед людей всіх професій, тому що вона є правдивою та доведеною лікарями та психологами.

Головне, що відпочинок – це не якесь конкретне проведення вільного часу. Відпочинок – це зміна роду діяльності. Кількість професій світу просто неможливо перелічити, саме тому неможливо перелічити і всі різновиди відпочинку. До того ж люди обирають різні види відпочинку після робочого дня, на вихідних та в період відпустки.

Отже, впродовж останнього десятиріччя занадто активно розвивається сфера організації відпочинку, основними складовими якої є інформування суспільства, культурна інфраструктура та розважальна сфера. Така розбіжність сфер організації відпочинку пов`язана з розбіжністю в діяльності людей – хтось віддає перевагу інтелектуальному відпочинку, наприклад, пошуку інформації в Інтернеті чи відпочинку перед телевізором; інші не уявляють собі справжнього відпочинку без активного проведення часу – наприклад, без танцювальної вечірки чи туристичної подорожі; а є й справжні шанувальники мистецтва, і тоді кращим видом відпочинку для них може стате похід в музей або театр.

Якщо ви плануєте в майбутньому працювати в сфері організації відпочинку чи навіть ви хочете створити своє маленьке підприємство, яке даруватиме людям свято та радість, вам обов`язково треба слідкувати за новітніми тенденціями, які пропонують нам теперішні організатори відпочинку, та думати, що б ви змогли запропонувати нового.

А для тих, хто вже цілком впевнений, що хоче присвятити своє життя сфері відпочинку людей, ми пропонуємо звернути увагу на нові тенденції цієї сфери: інтерактивне навчання в мережі Інтернет, системи телебачення нового покоління, нові технології естрадних виступів та організація парків і центрів відпочинку. З поглядом на вищезгадані тенденції, ми познайомимо вас із новітніми професіями – можливо ти вибереш собі одну з них:

-  менеджер мультимедійних програм;

-  видавець фільмів та відео;

-  спеціаліст з архівування електронних документів;

-  спеціаліст з мережевого маркетингу;

-  спеціаліст з культури;

-  менеджер мультикультурності;

-  спеціаліст з суспільного маркетингу;

-  аніматор у розважальних парках.

Якщо ви мрієте про новатортво або власний бізнес у сфері оргназації відпочинку, пам`ятайте, що сфера відпочинку та розваг – креативна сфера. Тому не зациклюйтеся на дрібницях та не будьте занадто серйозними. Головне – це ідея! Ваша креативна, оригінальна ідея, яку ви змогли правильно презентувати вашим потенційним клієнтам – тим, хто хоче відпочивати разом з вами. Допомагайте людям втілювати їхні мрії в реальність, і тоді люди вам будуть надзвичайно вдячні!

 

Редактор: Ольга Білинська

Сподобався матеріал? Поділись ним!

Додати коментар


Захисний код
Оновити




 

blog zno club 220x300

 

Система Orphus

нагору
×