прогулювання уроків Цікава статистика: серед прогульщиків більше дівчат, а ще цікавіше: чому учні прогулюють і які покарання за це існують у світі.
 

Швейцарський учений Ганс-Христофор Штайнхаузен (університет Цюриха) провів опитування школярів щодо того, чому підлітки прогулюють школу. Як виявилося, у тринадцятирічному віці деякі діти (7%) бояться школи. Причина цього — стрес, який колись трапився, тривога або ж інші негативні емоції. Однак уже через три роки ця кількість — менша удвічі. При цьому дівчаток серед тих учнів, які бояться ходити до школи, більше.

Причиною прогулів може бути як і цей страх, так і просто небажання іти до школи. І якщо з віком страх зникає, то бажання прогуляти лише зростає. Наприклад, серед 13-річних школярів усього 5% можуть прогуляти уроки, а серед 16-літніх уже у чотири рази більше. При цьому дівчатка, які більше схильні до депресій, частіше готові прогулювати уроки.

А от у німецькому місті Вуппертал придумали, як відбити охоту до прогулювань занять. Так, прогульники повинні дві години на день провести в спеціалізованому центрі. Вони зовсім нічого не роблять, однак повинні дотримуватися тиші. За словами педагогів, така методика допомагає з прогульника зробити зразкового учня.

В нас же — інший підхід. За прогули штрафують батьків. Так, якщо батьки жодним чином не впливають на свого школяра-прогульника, це розцінюється як невиконання батьківських обов'язків. І сплатити доведеться від 17 до 51 гривні штрафу.

У Німеччині не ведеться статистика прогульників. Але експерти кажуть, що відсоток учнів, котрі регулярно “линяють” з уроків, становить від 3 до 5. У нашій же країні прогульників шукають та відстежують спеціальні комісії і служби у справах дітей.

Редактор: Ольга Мілінчук

Сподобався матеріал? Поділись ним!

Додати коментар


Захисний код
ОновитиВідео 

blog zno club 220x300

 

Назад Назад

string(309) "{"status":"success","country":"United States","countryCode":"US","region":"VA","regionName":"Virginia","city":"Ashburn","zip":"20149","lat":39.0438,"lon":-77.4874,"timezone":"America/New_York","isp":"Amazon Technologies Inc.","org":"AWS EC2 (us-east-1)","as":"AS14618 Amazon.com, Inc.","query":"3.238.136.36"}"
нагору