Чи ефективна підготовка у ВАШІЙ школі?

 

Для чого розроблялося ЗНО? Взагалі-то тестування розроблялося для оцінювання знань учнів, здобутих протягом шкільної підготовки. Адже вступ по вищих навчальних закладів має відбуватися за умов знань та навичок, набутих у школі. Проте, все частіше батьки бачать необхідність у записі своїх дітей до додаткових навчальних курсів. Невже вони зовсім не довіряють шкільній освіті?!

Давайте тоді розберемося, якою в ідеалі повинна бути шкільна освіта. «Ідеал» шкільної освіти ми визначимо тоді, коли сукупність всіх необхідних знань та навичок, здобутих протягом шкільного навчання, є достатнім для успішної здачі ЗНО та вступу до бажаного бузу без додаткової підготовки. Частіше за все, шкільна підготовка до зовнішнього оцінювання неідеальна. Причому причини можуть бути різні – обмаль часу та фінансування, недостатня мотивація вчителів і навіть самих учнів до підготовки до тестування та інші.

Проте кожен із учнів може збільшити ефективність своєї шкільної підготовки, якщо буде раціонально використовувати свій час впродовж шкільних років. А це означає уважніше слухати вчителів, робити помітки на уроках – тоді вам менше часу потрібно буде витрачати вдома, щоб робити домашні завдання та готуватися до ЗНО.

Звичайно, є деякі моменти, на які особисто ви вплинути не можете – це бажання ваших вчителів працювати та робоча атмосфера в класі. Часто мотивація вчителів до роботи залежить від бажання учнів навчатися. Отже, намагайтеся показати вчителю свою зацікавленість у предметі та бажання навчатися. Дуже добре, коли в класі цінується розум та бажання вчитися. Не звертайте увагу, якщо однокласники сміються над вашим бажанням навчатися, адже добре сміється той, хто сміється останнім. Ваш час настане тоді, коли ви поступите до престижного вузу на бюджет, а ваші однокласники будуть продовжувати сміятися.

Коли шкільна підготовка до незалежного тестування є вдалою?

schoolprep

Для відповіді на це ключове запитання ми надамо вам декілька аспектів. Проаналізуйте навчання в своїй школі за цими критеріями – чим частіше ви погоджуєтеся з ними, тим ефективнішою є підготовка до ЗНО у вашій школі. Звичайно, ви можете зробити окремий аналіз підготовки до тестування з кожного предмету. Отже ваша шкільна підготовка вдала, якщо:

1. Шкільного матеріалу виявляється цілком достатньо для гарної здачі ЗНО.

2. Кожен у класі прагне бути найкращим учнем хоча б з обраного ним предмету.

3. На шкільних уроках вчителі розповідають учням про ЗНО та пропонують вирішувати тести минулих років.

4. З випускниками постійно на систематично проводиться повторення пройденого матеріалу за всі роки вивчення предмету.

5. Вчителі на своїх уроках допомагають вам роз`ясненнями, що саме ви робите «не так», а не прото підповідають на поставлене вами запитання.

6. Вчителі проводять консультації  та факультативні завдання зі своїх предметів.

Отже, якщо вас не задовольняє підготовка у вашій школі, замислитесь над тим, щоб змінити свій клас чи навіть школу або записатися до додаткових підготовчих курсів до тестування.

Вдалої вам підготовки до ЗНО, яким би чином ви не готувались!

 

Редактор: Ольга Білинська

Сподобався матеріал? Поділись ним!

Додати коментар


Захисний код
ОновитиВідео 

blog zno club 220x300

 

Назад Назад

нагору