znopreparationГотуйтеся до ЗНО з розумом на індивідуально!

 

При підготовці до тестування кожен із нас має свій власний підхід до вивчення матеріалу. І це правильно, адже кожен із нас має свій рівень сприйняття інформації, що залежить від психологічних особливостей людини. Саме тому кожну з порад треба пропускати через розум та власний досвід – як ви її розумієте та наскільки вона вам потрібна.

Викладачі багато часу проводять зі студентами, і просто неможливо не помічати відмінностей, з якими студенти сприймають інформацію. Адже деяким студентам вистачає одного разу вдумливо прочитати текст, а іншому для такого ж рівня запам`ятовування інформації необхідно писати конспект, а потім його ще кілька разів перечитувати. За словами викладача, ті студенти, які хвилюються, витрачають на свою підготовку набагато більше часу, ніж ті, які зосереджуються на вивченні матеріалу, а не на зайвих емоціях. Сам викладач скаржиться на себе за те, що під час свого навчання дозволяв собі «трошки відпочити», проте для деяких це просто необхідно. Отже, читайте наступні поради підготовки до тестування, але думайте, як їх краще застосувати на власному досвіді.

1. Вчиться здатності оперувати новим матеріалом.

Надзвичайно важлива здатність, чи не так? На щастя, цьому можна навчитися через систематичну працю. Чим більше матеріалу ви вчите, тим швидше ви будете його сприймати, систематизувати та оперувати їм у найближчому майбутньому.

2. Підлаштовуйтесь тільки під свій біологічний ритм.

Звичайно, ця порада стосується вашої самостійної підготовки. Проте ваш друг може сказати вам: «Краще почни вчити це ввечері. До ранку як раз будеш все знати!». А як ви можете вчиться вночі, якщо ви, наприклад, жайворонок? Робіть висновки! Якщо вам зручніше навчатися рано-вранці, заведіть будильник на 5 ранку та лягайте скоріше спати.

3. Не покладайтеся на те, що ви знаєте краще, ніж інші.

Не треба порівнювати себе з іншими людьми. Можливо ваш сусід по парті має пільги при вступі до вузу або йому взагалі не потрібна математика. Покладайтеся лише на те, що потрібно вам, і намагайтеся досягти висот у цьому. Пам`ятайте – у кожного свій шлях, і живіть своїм життям!

4. Ніколи не збавляйте темпів підготовки до вашого ЗНО.

Невже ви боїтеся, що закінчите підготовку до тестування достроково, а потім вам нічого буде робити? Не кажіть дурниць! Підготовку не можливо закінчити в принципі – завжди знайдеться те, що треба повторити та навіть вивчити. Знання не знають меж!

5. Поставте перед собою високу «планку».

Часто таке буває, що ви стараєтеся, вчитеся, але до кінцевої мети ось тільки трішечки не дотягуєте. Тому ваша «планка», вища за мету, збільшить ваші шанси досягнення бажаного.

znoprep

6. Повторюйте все – навіть те, що знаєте найкраще.

Навіть якщо ви думаєте, що знаєте цю тему досконало, все одно повторить її перед тестуванням! Хвилювання на ЗНО робить з людьми таке, що вони забувають навіть банальні речі.

7. Не думайте, що нова тема буде для вас легше попередньої.

Проте не втрачайте запалу до навчання. Якщо ви не можете розібратися з частиною матеріалу, не переходьте до наступного пункту, яким би легким та зрозумілим вам не здавався! Так ви не зможете побачити цілісної картини, й ваша підготовка не буде якісною. Розбирайтеся зі складним матеріалом у повільному темпі.

8. Не кажіть «Як буде – так і буде!»

Результати Сертифікату ЗНО вирішують долю вашого майбутнього – де ви будете навчатися протягом майбутніх років. Оберіть, що вам краще – продовжувати лінитися або трохи попрацювати й через півроку вже вчитися у вузі вашої мрії.

9. Пам`ятайте про своїх друзів та здоров`я.

До речі, ви ніколи не повинні забувати про це. Без ваших друзів та відмінного здоров`я ваші мрії вже того не коштують, як би ви на них не розраховували. Отже, тримайте баланс між освітою, спілкуванням із друзями та заняттями спортом.

Всього вам найкращого!

 

Редактор: Ольга Білинська

Сподобався матеріал? Поділись ним!

Додати коментар


Захисний код
Оновити



Відео



 

blog zno club 220x300

 

Назад Назад

нагору