200 балів ЗНО

 

Є така приказка: говорити – не мішки носити. В прямому розумінні – говорити легше, ніж працювати та докладати певних зусиль. Відповідно, легко говорити та радити, як здати ЗНО на 200 балів. Значно важче досягти цього.

Втім, справжні чемпіони ЗНО, навіть дво- та трикратні, мають право зараз говорити та радити, адже вони дійсно досягли того, чого хотіли.

Пробіжімось по ключових порадах 200-бальників. Що вони вважають секретами, хитрощами чи то ключиками до найвищого результату. Одне відразу можна сказати впевнено: вони таки вчилися.

Пропонуємо короткі, найяскравіші їх висловлювання:

«Варто вірити в себе, як би банально це не звучало»

«Я класу до 10 вважала, що 200 балів – це нереально. Влітку дізналася, що дівчина, сусідка, з якою ми у дитинстві дружили, здала на 200 українську. Наче небо впало) Таки реально…»

«Чи варто боятися ЗНО? Ні, насправді. Однак воно перестає лякати тільки після того, як бачиш своє прізвище у списку зарахованих на бюджет».

«Щодо психологічного налаштування, найважливіше, це, звичайно, підтримка близьких».

«Вважаю, потрібно навчитися зосереджуватися. Просто в якийсь момент викинути все з голови й змусити себе думати у потрібному напрямку. Це не тільки переборює паніку, але й допомагає згадати таке, що навіть не пам’ятаєш, звідки взагалі це знаєш)».

ЗНО

«Лякатися не варто. У порівнянні з навчанням в університеті, ЗНО – це приємна прогулянка»

«Для успіху на ЗНО потрібно вчити нюанси, бо все тестування базується саме на них».

«Не піддавайтесь паніці, яку сіють ті, хто з тих чи інших причин не здали ЗНО на стільки, на скільки хотіли»

«Страх перед комп’ютером набагато менший, ніж перед людиною. Коли ти пишеш тести, ти менше хвилюєшся, бо перевірятиме комп’ютер».

«Раджу не розпорошуватись, вибрати ті предмети, які дійсно потрібні для вступу і працювати, щоб отримати максимально можливі бали з них».

«Раджу вчити малими порціями, але систематично».

«Для кожного предмету заводити окремий блокнот».

«До творів потрібно готуватись: писати на різні теми, робити заготовки, фрагменти яких почнуть «спливати» у голові в потрібний момент».

«Не варто готуватись лише по тестах, а по програмі, по підручниках, з олівцем, ручкою. Тестами потрібно лише перевіряти свої знання».

«Що стосується ЗНО з хімії, то ключове правило – вміти в стовпчик множити, ділити, додавати, віднімати».

«Для ЗНО з біології: звертати увагу на картинки, намагатись їх запам’ятовувати».

«На ЗНО треба перевіряти та дуже уважно читати питання, краще двічі».

«Не зациклюватись на тих питаннях, які не знаєте. Їх краще лишати насамкінець, інакше можна втратити дорогоцінний час».

ЗНО

«Головна порада – заспокоїтись, не лякатись того, через що пройшли різні учні».

«Я б радила розв’язувати не лише звичайні, але й важчі завдання, тобто не лише зі шкільних підручників, але й складнішого рівня».

«В мене хвилювання пропадало, як тільки я починала щось робити. Тоді мозок перемикався на роботу».

«З 4 відповідей 100% одна правильна, просто треба вибрати ту, яка найбільш ймовірно правильна».

ЗНО

Пам'ятай: ЗНО – це тестування, у якого не буває поганого настрою, чи особистої неприязні до випускника. Тому й боятись треба більше себе та своєї невпевненості.

Заряджайся на 200 балів та впевнено готуйся!

Редактор: Ольга Мілінчук

Сподобався матеріал? Поділись ним!

Додати коментар


Захисний код
ОновитиВідео 

blog zno club 220x300

 

Назад Назад

string(309) "{"status":"success","country":"United States","countryCode":"US","region":"VA","regionName":"Virginia","city":"Ashburn","zip":"20149","lat":39.0438,"lon":-77.4874,"timezone":"America/New_York","isp":"Amazon Technologies Inc.","org":"AWS EC2 (us-east-1)","as":"AS14618 Amazon.com, Inc.","query":"3.237.20.246"}"
нагору