освіта в Канаді Марині вдалося реалізувати свої здібності, бо вона навчається та вірить у себе!

 

Сьогодні нікого не здивуєш тим, що більшість абітурієнтів та їх батьків серйозно відносяться до вибору вищого навчального закладу. Випускники шкіл не просто мріють про навчання в одному з найпрестижніших вузів, але й оцінюють здатність навчального закладу дати їм «путівку в життя». Тобто, про свою майбутню кар’єру більшість абітурієнтів замислюються вже зараз, і це позитивна новина. Як же не помилитися з вибором вузу!

В умовах загальної глобалізації освітнього та наукового простору все частіше розглядають варіант навчання за кордоном. Проте навчання в кожній окремій країні має свої переваги та недоліки. Перед тим, як обрати закордонний вуз, треба дізнатися про особливості освітньої політики в кожній з країн, які ви розглядаєте як претендентів на здобуття вищої освіти. Адже в деяких країнах освіта є безкоштовною, в інших же – ні. Зараз ми пропонуємо вам на прикладі Марини Цибульської зробити висновок про навчання в Канаді.

В даний час навчання в Канаді є однією із найбільш реальних можливостей навчання в закордонному вузі. Це зрозуміла студентка Марина, яка вивчала інформаційні технології в Київському політехнічному інституті. Спочатку освіта за кордоном не була головною метою для дівчини та її батьків, але їм випадково пощастило бути на одній із освітніх виставок, де пропонувалося здобути ступінь бакалавра в Канаді. В результаті спілкування з представниками канадського університету батьки Марини зі згодою доньки подали її документи до вищого навчального закладу канадської провінції Манітоба.

Вибір університету видався вдалим, адже він дозволив Марині самореалізуватися в канадському університеті. За підсумками першого року навчання українка попала в 2% найкращих студентів університету та отримувала індивідуальну стипендію. Зараз Марина навчається на програмі двох дипломів – з інформаційних технологій на астрофізики.

освіта в Канаді

Марина Цибульська навчається в Канаді тільки другий рік, але за цей час вона вже написала наукову роботу на тему «Магнітні поля зірок» та в складі університетської групи приймає участь у конкурсі Аерокосмічного агентства Канади з будівлі супутника, запуск якого відбудеться в березні 2014 року. А за рекомендацією своїх викладачів, студентка подала заявку та отримала грант за однією з програм ЮНЕСКО на дослідження найближчих галактик. Завдяки цьому Марина чотири місяці провела в університеті Торонто, де працювала з найкращими вченими Канади в рамках оплачуваної наукової програми одного з найбільших канадських університетів.

Не треба й казати, наскільки задоволені батьки Марини успіхам своєї доньки. Вони вважають, що саме такою має бути справжня освіта.

Отже, якщо ви маєте освітню мрію, – досягайте її!

 

Редактор: Ольга Білинська

Сподобався матеріал? Поділись ним!

Додати коментар


Захисний код
Оновити



Відео



 

blog zno club 220x300

 

Назад Назад

нагору