освіта в АнгліїОсвіта в Лондоні - результат наполегливої праці Аммуни.

 

Навчання за кордоном відкриває для своїх студентів нові кар’єрні перспективи – можливості самореалізації світового масштабу. Студентів, які навчалися в найпрестижніших вищих навчальних закладах світу, в своїй компанії бажає бачити кожен із роботодавців. До того ж такі студенти стають видобутком хед-хантерів. Якщо ви серйозно замислювалися щодо отримання освіти за кордоном, читайте далі, як воно вплинуло на одну із київських студенток.

На сьогоднішній день найбільш популярними перспективними та популярними країнами, в яких бажають навчатися іноземні студенти, є Великобританія та Канада. В цій статті ми розповімо вам історію Аммуни, яка здобула освіту в одному з англійських вищих навчальних закладів.

Про Англію маленька Аммуна мріяла з дитинства . Вона хотіла навіть вступити до Королівської драматичної академії і стати театральною актрисою. Проте по закінченню школи дівчин зрозуміла, що понад усе вона хоче писати. Писати про те, що допоможе вдосконаленню середовища, яке її оточує. Ось тоді Аммуна й прийняла рішення навчатися журналістиці в університеті.

Для того, щоб навчатися в англійському університеті, необхідно передусім здобути освіту, яка дорівнює рівню середньої освіти в Англії. Але вступ до англійського коледжу не став перешкодою для Аммуни.

Вам необхідно заздалегідь дізнатися про модулі, які вам знадобяться при вступі до англійського вузу. Вже після цього ви обираєте предмети, за якими ви будете готувати ще приблизно рік для успішної здачі необхідних модулів. Аммуна вибрала мас медіа, інформаційні технології та психологію, тому що збиралася вступати на журналістику. Але й це ще не все. Окрім вищезгаданих модулів, для вступу до англійського навчального закладу необхідно також написати Personal Statement – це лист, в якому абітурієнти стисло описують свою біографію та виражають особисту мотивацію вибору спеціальності.

Окрім обраних предметів Аммуні також необхідно було пройти курс англійської мови по підготовці до тесту на знання англійської IELTS, який також є обов'язковим при вступі. В результаті студентка закінчила коледж з максимальними оцінками по психології та мас медіа, з майже максимальною оцінкою по інформатиці та отримала 7 балів за IELTS з 9-ти можливих. Це дозволило Аммуні без проблем вступити до університету своєї мрії – до лондонського City Universtiy за суміжною спеціальністю – журналістика та психологія. На вибір навчального закладу вплинули репутація школи журналістики в університеті, можливість суміщати дві спеціальності, а також місцезнаходження City Universtiy в самому серці Лондона.

Вірте у свої можливості!

 

Редактор: Ольга Білинська

Сподобався матеріал? Поділись ним!

Додати коментар


Захисний код
ОновитиВідео 

blog zno club 220x300

 

Назад Назад

нагору