ранок Хто любить рано вставати? Підніміть руку. Впевнено можна сказати, що лісу рук не буде) Адже кому-кому, а учням і студентам поспати вранці завжди хочеться.
 

Ви, певно, пам’ятаєте, як у початкових класах мама будила до школи поцілунками і смачними сніданками. Ранок у старшокласника, а надто студента – зовсім інший. «Get up» починається, як правило, з будильника на мобільному. Але й його дзеленчання – не гарантія того, що ви зможете прокинутися.

Отже, як навчитися не просипати уроки чи лекції, вставати рано і бути бадьорим протягом усього дня?

  1. Дотримуйтеся режиму. Це найголовніше. Щоб навчитися рано вставати, потрібно виробити постійний режим. Це значить, що вам треба вставати в один і той же час завжди: і в будні, й у вихідні. Таким чином ваш організм через деякий час звикне до встановленого часу прокидання, і вставати буде набагато легше. А ось бажання «полежати у вихідні» треба гнати від себе, бо це тільки збиває ритм організму, і вся пророблена робота іде «коту під хвіст».
  2. Лягайте спати раніше. Недарма в народі існує приказка «ранок вечора мудріший». І що важливо: ваше тіло та мозок найкраще відпочивають, а відтак і відновлюються саме з десятої вечора до півночі. Тож пересильте себе, перестаньте ввечері без толку блукати соцмережами чи дивитися телевізор. Як результат: встати вранці буде набагато простіше.
  3. Приберіть усі подразники. Телевізор, що працює чи холодильник, що голосно гуде, здатні отруїти ваш сон. Сторонні шуми не дають мозку відпочити, змушуючи всю ніч працювати. Це, з відомих причин, ускладнює ранковий підйом. До того ж, буде боліти голова. Щоб навчитися рано вставати, приберіть усі шумові подразники і засинайте в максимально можливій тиші.
  4. Будильник – ваш домашній друг. Поставте у якості дзвінка голосну музику і покладіть будильник подалі. Тож вранці вам все-таки доведеться встати, аби його вимкнути. Не варто ставити улюблену музику на будильник, інакше ви її швидко розлюбите)
  5. Сплануйте завтрашній день. Точніше – причину вашого раннього підйому. Але не перестарайтеся, бо тоді можна взагалі не заснути. Не треба думати про те, що завтра важливий диктант чи контрольна, старайтеся надміру не хвилюватися.
  6. Допоможіть собі. Якщо ви вже встали з ліжка, але очі ніяк не можете розплющити, прийміть контрастний душ. Це корисно також для судин і для шкіри. А якщо ще й заспівати в душі, сон точно вас полишить. Непоганий спосіб прокинутися – легка зарядка. Звісно, робити вранці навіть пару присідань – титанічна праця, але повірте: воно того варте.
  7. Добре поїжте. Ви, певно, не раз чули, що сніданок – дуже важливий для нашого організму, адже саме за сніданком ми отримуємо більшу частину необхідної нам енергії на день. Якщо не хочете клювати носом до самого вечора, обов’язково гарно поїжте. Це також допоможе і швидше прокинутися.

Є така приказка: хто рано встає, тому Бог подає. Вірте в це і в себе!

Редактор: Ольга Мілінчук

Сподобався матеріал? Поділись ним!

Додати коментар


Захисний код
ОновитиВідео 

blog zno club 220x300

 

Назад Назад

string(309) "{"as":"AS14618 Amazon.com, Inc.","city":"Ashburn","country":"United States","countryCode":"US","isp":"Amazon Technologies Inc.","lat":39.0438,"lon":-77.4874,"org":"AWS EC2 (us-east-1)","query":"3.227.254.12","region":"VA","regionName":"Virginia","status":"success","timezone":"America/New_York","zip":"20149"}"
нагору