знання Пам'ять така річ, яка часто підводить і викидає зі своїх архівів те, що дійсно буде потрібне в житті. Як зберігати та оновлювати ці архіви? Читайте.
 

Мабуть ви ще не встигли забути, як кожного року в школі вчителі давали на літо список літератури, яку треба прочитати. Тоді це здавалося чимось неприйнятним і зовсім зайвим. Усім же хочеться пошвидше закінчити навчальний рік і відпочити: поїхати на море, в літній табір чи до бабусі за місто. В будь-якому разі, було точно не до художніх творів.

В університеті ж, як правило, додаткових навантажень на літо немає, однак є навчальна практика. До неї треба віднестися дуже серйозно й відповідально, оскільки це перший досвід у застосування теоретичних завдань на ділі. Треба акуратно і грамотно заповнювати документи. Щоб це завдання не було для вас складним, треба сконцентрувати свою увагу в процесі виконання самої практики. Це дасть позитивний ефект при підсумковому оцінюванні.

Усе ж, багато студентів не надають уваги систематизації і збереженню знань на літніх канікулах, які так важко здобувалися за рік навчання. А коли у вересні проходять перевірочні контрольні роботи, часто настає розчарування, хоча колись цей матеріал був складений на «відмінно». У чому ж проблема?

Як радять викладачі і студенти старших курсів, щоб не забути пройдений матеріал, треба по максимуму застосовувати його в житті. Одним із кращих варіантів завжди залишається робота за спеціальністю, але не завжди є подібна можливість для тих, хто навчається. Тому варто самостійно приділити цьому питанню увагу.

Здавалося б, як це робити вдома? Дуже просто! Якщо ви вчитеся на бухгалтера чи економіста, то можна вести документацію власного малого бізнесу. Або, як варіант, можна вести підрахунки сімейного бюджету.

Студентам з юридичною освітою рекомендується давати безкоштовні консультації чи за суто символічну плату. Так же можна надавати свої послуги і допомагати людям у юридичних питаннях на різноманітних інтернет-порталах і форумах.

Якщо ж у вас технічна спеціальність, треба постійно оновлювати свої знання в математиці та інших технічних предметах, адже, як відомо, складні науки швидко забуваються. Вирішуйте задачі, програмуйте, конструюйте, розбирайтеся в механізмах за допомогою спеціальних комп’ютерних програм для інженерів.

Адже тільки у ваших руках ваші знання. Тому треба замислитися про своє майбутнє й потурбуватися про свою кваліфікацію.

Редактор: Ольга Мілінчук

Сподобався матеріал? Поділись ним!

Додати коментар


Захисний код
ОновитиВідео 

blog zno club 220x300

 

Назад Назад

string(302) "{"status":"success","country":"United States","countryCode":"US","region":"VA","regionName":"Virginia","city":"Ashburn","zip":"20149","lat":39.0438,"lon":-77.4874,"timezone":"America/New_York","isp":"Amazon.com, Inc.","org":"AWS EC2 (us-east-1)","as":"AS14618 Amazon.com, Inc.","query":"35.173.35.159"}"
нагору