донькаСпогади дитинства переслідують нас все життя.

 

Все життя людини залежить від того, як її виховували батьки з дитинства. Саме батьки прищеплюють дітям норми моралі та принципи, саме вони в перші роки дитинства неймовірно впливають на подальшу долю своїх дітей. Давайте розберемося, яка поведінка повинна вважатися неприйнятною для всіх батьків, які мають на меті виростити успішну на щасливу дитину.

Для аналізу поведінки батьків ми звернулися до психолога Анни, яка спеціалізується на відносинах дітей і батьків. За словами психолога покарання батьків часто призводять до формування різнобічних комплексів та невпевненості в собі в дорослому житті. Часто Анна зустрічається з клієнтам, які й у дорослому житті на несвідомому рівні бояться батьківських покарань.

Особливо важко дітям, коли батьки «передрікають» їм їхню долю. Наприклад, «Нічого путнього з тебе не вийде!», «Ти ніколи не навчишся це нормально робити!», «Та невже з тобою будуть спілкуватися нормальні люди!» Подібні вирази дуже небезпечні. І чим молодшою була дитина, коли їх почула, тим більше в неї шансів повірити, що вона вже ніколи не буде щасливою та успішною, а також у неї можуть не ладитися стосунки з іншими людьми. Жахливий приклад, коли ще в дитинстві мати сказала сину: «По такому хулігану, як ти, в’язниця плаче!», і в дорослому віці цей чоловік дійсно опинився у в’язниці.

Часто Анна пропонувала дорослим людям зробити щось просте – намалювати, станцювати або розповісти жарт. Але більшість із них заявляла: «Ні, ми не будемо цього робити! Ми не вміємо!» Виявляється, що вони впевнені у своїй безглуздості тільки тому, що в дитинстві їх хтось переконав у цьому, але не встиг сказати, що вони можуть виправити своє положення.

син

Як виховати успішну людину?

Запам’ятайте, що батьки дуже важливі для кожної дитини. Адже ніхто, крім батьків не може переконати дитину, що її можливості безмірні.

Якомога частіше хваліть своїх дітей, і тоді у них з’явиться мотивація робити своє діло ще краще. Може таке бути, що дитина не розуміє, як правильно вирішити проблему. Обов’язково допоможіть їй у вирішенні питання, але не наполягайте на виконанні вашої поради. Таким чином ви виховуєте розумну та самостійну дитину. А ці якості надзвичайно важливі в майбутньому житті.

Дорослим треба намагатися ставити себе на місце дитини та вміти разом знаходити компроміс. Це виховує підприємські якості, вміння правильно обґрунтовувати своє рішення та розуміння до співрозмовника.

Дитина почуває кожну вашу емоцію. Станьте другом та авторитетом для неї!

Ви ніколи не пошкодуєте про своє правильне виховання в майбутньому!

 

Редактор: Ольга Білинська

Сподобався матеріал? Поділись ним!

Додати коментар


Захисний код
ОновитиВідео 

blog zno club 220x300

 

Назад Назад

нагору