ГарвардНавчання в Гарварді - чи твоє це?

 

Багато українських абітурієнтів мріють вчитися за кордоном, але нічого для цього не роблять. Мріяти мало! Для досягнення мети треба щось робити. Саме тому ми пропонуємо вам більше дізнатися про навчання в Гарвардському університеті.

Гарвард є одним із найстаріших вищих навчальних закладів Сполучених Штатів Америки: він був заснований ще в 1636 році. І впродовж останніх десятиліть Гарвардський університет вважається одним із найпрестижніших у світі нарівні з Кембриджським, Оксфордським та іншими університетами світу.

Гарвардський університет відчиняє двері для іноземних студентів. До того ж вони вступають до навчального закладу з тими ж вимогами, що й американські студенти: перед вступом на бакалаврат треба спочатку провчитися в Гарвардському коледжі.

Ще в 1900 році з’явилося неабияке суперництво між студентами Гарвардського університету та МІТ. Але зараз між цими навчальними закладами існує взаємна домовленість про те, що студенти Гарварду можуть відвідувати навчальні курси в МІТі та навпаки.

Строки подачі документів

1 листопада – останній день подачі документів ранньої заяви, а із загальним потоком ви можете надіслати свої документи до 1 січня кожного року.

Як можна подати документи?

1. Треба  заповнити одну з аплікаційних заяв: Universal College Application або Common Applicaton. Заяву можна заповнити в режимі он-лайн на сайті Кембриджського університету або роздрукувати її, заповнити від руки та надіслати звичайною поштою.

Окрім заяви до Гарвардського університету також необхідно надіслати наступні документи:

-  шкільний атестат;

- форму заявки для іноземних абітурієнтів;

- 2 рекомендації від шкільних вчителів.

2. Для створення заявки та свого профілю на сайті університету абітурієнтові необхідно заплатити 75 доларів США до 15 жовтня відповідного року.

3. Після подання заявки кандидату може бути призначена дата співбесіди, яка проходитиме в самому університеті, його представництвах або ж випускниками Гарварду по всьому світу. Але такою можливістю не будуть володіти всі абітурієнти. До того ж, приймальна комісію стверджує, що наявність або відсутність інтерв’ю не впливатиме на результат зарахування до вишу.

Вимоги до абітурієнтів

1. Вік не молодше 17 років.

2. Відмінні оцінки в шкільному атестаті.

3. Відмінні бали за вступні випробування.

Вступні випробування для абітурієнтів

Кожному вступникові необхідно здати на вибір екзамен SAT чи ACT. До речі, SAT ще з 1901 року є аналогом ЗНО в США. Абітурієнти здають його для випробування своїх реальних знань із письма, математики та аналізу тексту. Для виявлення можливостей із профільних дисциплін треба складати екзамен SATІІ.

Вартість навчання

Гарвард – дорогий виш, навчання в якому коштуватиме вам майже 34 тисячі доларів США на рік. Але разом з іншими витратами це виходить до 50 тисяч доларів на рік.

Проте університет йде назустріч малозабезпеченим сім’ям, і близько 70% студентів отримують фінансову допомогу при навчанні. Для отримання допомоги треба надати довідку про те, що річний дохід сім’ї менш ніж 60 тисяч доларів.

Гарвард кампус

Гуртожиток

Американські гуртожитки називають кампусами, адже це – маленькі містечка студентів з адміністративними будівлями, бібліотеками, музеями, навчальними корпусами та звичайно домами-гуртожитками. Зараз у Гарварда існує три кампуси, між якими налагоджений транспортним зв’язок.

Якщо вам подобається читати та займатися наукою, то тільки уявіть собі, що Гарвардському університетові належить 80 самостійних бібліотек за 15-ма мільйонами томів!

Вам подобається перспектива навчання в Гарварді? Можливо, це ваш шанс!

 

Редактор: Ольга Білинська

Сподобався матеріал? Поділись ним!

Додати коментар


Захисний код
ОновитиВідео 

blog zno club 220x300

 

Назад Назад

нагору