ФулбрайтФулбрайт - додаткова можливість професійного розвитку.

 

Багато українських студентів мріє про самореалізацію, про втілення набутих здібностей у життя. Та це дійсно важливо – навіщо ж тоді здобувати освіту. Один із найкращих способів перевірити дієвість своєї  освіти та отримати додаткову – провчитися деякий час у навчальному закладі іншої країни. Отже, у кожного з українських студентів у 2014-2015 навчальних роках підвищується можливість тимчасового навчання в США.

Програма Фулбрайт, яка фінансується американським урядом, діє ще з 1946 року для налагодження взаємодії та взаєморозуміння між країнами світу шляхом створення наукових та освітніх обмінів студентів, викладачів та навіть провідних науковців. Для українців тимчасова освіта в США реальна з 1992 року. За 12 років співпраці більше, ніж у 850 освітян із України з’явився шанс навчатися, стажуватися або проводити наукові дослідження в Америці. Зараз така можливість є у кожного.

З цього року шанс отримати грант на навчання за кордоном в рамках програми Фулбрайт для українців зростає вдвічі. Таким стало рішення Державного департаменту США. Представники цього державного органу влади засвідчили, що особливо збільшиться спонсорська підтримка освітніх програм у сфері науки та технологій. Плата за навчання  та проведення наукових досліджень цих студентів буде повністю компенсуватися за рахунок грантів від уряду США.

В 2014-2015 навчальному році більше 50 студентів з України візьмуть участь у короткостроковому обміні в США для подальшої реалізації своїх професійних та лідерських якостей на Батьківщині.

студенти

Новина для українських випускників! Тепер для всіх абітурієнтів України буде діяти шанс отримати грант від американського уряду. В конкурсі на цей грант мають право брати участь проекти будь-якої галузі, але з однією головною умовою – вони мають принести користь своїй країні. Найреальніші та найяскравіші проекти дійсно будуть фінансуватися.

Бажаємо кожному з вас успіху в здобутті грантової підтримки!

 

Редактор: Ольга Білинська

Сподобався матеріал? Поділись ним!

Додати коментар


Захисний код
ОновитиВідео 

blog zno club 220x300

 

Назад Назад

нагору