професіїВивчайте світ професій ще в школі!

 

Спеціалісти в сфері освіти та на ринку праці наполягають на тому, що професійна орієнтація молоді має бути паралельним процесом разом із здобуттям освіти. Та визначення професії перед вступом до вищих навчальних закладів або професійно-технічних училищ є обов’язковою. З цією метою різноманітні фонди, комерційні та некомерційні організації організовують зустрічі зі школярами.

У неділю 16 березня відбудеться перша зустріч професіоналів зі школярами, початок якої о 11-00. Але не розчаровуйтеся, якщо ви не встигаєте бути на цій зустрічі. Вона буде не єдиною. Адже в Запоріжжі стартує проект «Свідомий вибір професії» для всіх випускників 9-11 класів та їхніх батьків.

У програмі проекту директор Центру працевлаштування «Перспектива» Юлія Шаповалова розповість про затребувані професії на ринку праці, які є зараз та прогнозуються в майбутньому. Після цього школярам запропонують пройти тести для визначення їхніх здібностей та особистих якостей. Свої результати учасники зустрічі разом із Юлією зможуть зіставити  з актуальними пропозиціями ринку праці.

Друга частина зустрічі пройде з провідним спеціалістом з риторики та ораторського мистецтва Ілоною Наникіною. Вона покаже всім школярам та їхнім батькам технології вибору улюбленою професії та навчить основам чіткої та правильної вимови.

Завершати зустріч будуть представники Запорізької бізнес-студії від Київського інституту бізнесу та технології. Вони будуть виявляти незвичайні зацікавленості школярів, які вони могли би в майбутньому застосувати у власній справі. Справі свого життя.

профорієнтація

Участь у проекті «Свідомий вибір професії» є безкоштовною для всіх, але потрібен попередній запис по телефону:(061) 212-60-42 чи (067) 637-47-03 або за посиланням.

Місце проведення  зустрічей проекту: місто Запоріжжя, вул. Перемоги, 4 актова зала.

Не вагайтеся - скористайтеся своїм шансом визначення щасливого майбутнього!

 

Редактор: Ольга Білинська

Сподобався матеріал? Поділись ним!

Додати коментар


Захисний код
ОновитиВідео 

blog zno club 220x300

 

Назад Назад

нагору