сонТехніка та здоровий сон: користь чи шкода?

 

Дослідниками людської сутності доведено, що людина здатна переробляти та запам’ятовувати безмірну чисельність інформації з навколишнього середовища. Проте не завжди. Для продуктивної праці чи навчання, у тому числі це стосується і підготовки до ЗНО, необхідно створити належні умови. Отже, давайте проаналізуємо фактори впливу на сприйняття людиною інформації.

Ні для кого не секрет, що технологічне обладнання негативно впливає на організм людини, а особливо – на організм дитини, який формується. Техніка впливає на організм таким чином, що дитина стає роздратованою та погано спить.

Вплив електронних приладів на організм дитини – не нова тема для медиків та дослідників у галузі відкриття особливостей організму людини. Однією з наукових праць стало дослідження відомого видання «Журнал педіатричної психології». Саме тому на основі нього науковці зробили висновок, що вкрай небажано розміщувати комп’ютери, телефони та телевізори в дитячій кімнаті.

Багато хвилювань підліткам спричиняють соціальні мережі. Неможливо виспатися, коли кожні 5 хвилин мобільний телефон дитини, який лежить поблизу, сигналізує про нові повідомлення. Це збуджує інтерес дитини та не дозволяє міцно заснути, не розуміючи наскільки важливим є сон для дитини.

Дженніфер Врінд – дослідник канадського університету каже, що наявність технічних приладів негативно впливає на сприйняття дитиною своєї кімнати. Якщо вона постійно грає в комп’ютерні ігри та дивиться телевізор, тоді мозок дитини буде сприймати дитячу кімнату як місце для розваг, але ніяк не для потрібного організмувідпочинку.

роздратованість

Особливу увагу потрібно приділяти повноцінному сну юним математикам, адже цей процес впливає на здатність дитини до запам’ятовування та концентрації уваги. Чим більше людина спить, тим спокійнішою та більш врівноваженою вона стає.

Не намагайтеся вчитися до пізньої ночі – в ці години наш мозок вже перенапружений та погано сприймає інформацію. Але під час сну ми навпаки краще запам’ятовуємо все, що вивчили протягом дня.

В результаті дослідження, в якому брали участь 32 дитини, було виявлено, що навіть невеликі відхилення в оптимальній тривалості сну людини, яка складає 9 годин, заподіює проблеми в когнітивному та емоційному сприйнятті світу.

Отже, висипайтеся вдосталь та гарно вчіться!

 

Редактор: Ольга Білинська

Сподобався матеріал? Поділись ним!

Додати коментар


Захисний код
ОновитиВідео 

blog zno club 220x300

 

Назад Назад

string(302) "{"status":"success","country":"United States","countryCode":"US","region":"VA","regionName":"Virginia","city":"Ashburn","zip":"20149","lat":39.0438,"lon":-77.4874,"timezone":"America/New_York","isp":"Amazon.com, Inc.","org":"AWS EC2 (us-east-1)","as":"AS14618 Amazon.com, Inc.","query":"34.204.202.44"}"
нагору