профорієнтаціяПориньте у світ професій на весняних канікулах!

 

Психологи кажуть, що з професійною орієнтацією потрібно визначатися протягом всього життя. Але іноді бувають такі моменти, коли без допомоги спеціалістів дуже важко дізнатися, до чого ж справді «лежить душа». Та ще й важливо врахувати той факт, що ця професія має приносити дохід. Критичний час визначення майбутнього професійного спрямування настає перед випускниками шкіл – учнями 9-11 класів. Отже, давайте переглянемо, що допоможе з визначенням улюбленої професії.

Попереду весняні канікули – останні для випускників шкіл. Пропонуємо всім майбутнім абітурієнтам провести вихідні дні в спілкуванні із своїми однолітками та, звичайно, з користю для свого майбутнього. І хоча предмети для здачі ЗНО вже обрані, за допомогою спеціалістів університету «Крок», які організовують профорієнтаційний табір «PROFCAMP», у випускників з’явиться додатковий шанс визначити, чим вони готові займатися протягом всього життя.

Що буде відбуватися у «PROFCAMP»?

Протягом п’яти днів з 24 по 29 березня 2014 року з 11 до 17 години в Києві відбудеться табір для школярів 9, 10 та 11 класів. У програмі табору з понеділка по п’ятницю учасники зможуть отримати інформацію про світ професій, про їх престижність в Україні та певні особливості кожної з них. Після цього на всіх школярів чекає індивідуальне профорієнтаційне тестування, а також програма, насичена тренінгами та майстер-класами. До того ж в програмі табору відбудеться ще й економічна гра «Cashflow» на вміння керувати грошима та екскурсія до реального підприємства. За ці п’ять днів учасники навчаться правильно виступати перед аудиторією завдяки навичкам ораторського мистецтва та зрозуміють основи юриспруденції. А хто вже яку професію вибере – це індивідуальна справа кожного.

Більшість абітурієнтів обирає собі спеціальність у вищому навчальному закладі, радячись з батьками. Саме тому батьки частково будуть приймати участь у розумінні схильностей своєї дитини. Адже в останній день усім учасникам табору треба буде зробити зрозумілу собі та іншим презентацію своєї профорієнтації та виступити з нею перед батьками. По закінченню виступів школярі отримають приємні пам’ятні подарунки та сертифікати, який свідчить про їхню участь у профорієнтаційній програмі. В майбутньому це може слугувати роботодавцеві підтвердженням свідомого вибору свого фаху.

Таким чином, спеціалісти з профорієнтації зможуть охопити від 10 до 30 учасників тематичного табору. Вартість участі в таборі від університету «Крок» - 150 гривень.

Деталі реєстрації та розклад всіх п’яти днів ви можете знайти за посиланням.

Не втрачайте свій шанс стати більш цілеспрямованими та впевненими в собі та у своєму вибору майбутнього! Бажаємо вам успіху!

 

Редактор: Ольга Білинська

Сподобався матеріал? Поділись ним!

Додати коментар


Захисний код
ОновитиВідео 

blog zno club 220x300

 

Назад Назад

нагору