кевінСтворюйте своє життя зі своїми мріями!

 

Зараз у більшості абітурієнтів настав період напруженого навчання, підготовки до одного з найважливіших екзаменів у житті – до зовнішнього незалежного оцінювання, який є випускним і вступним екзаменом одночасно. Ми зараз не хочемо зменшити вашу мотивацію до підготовки та до навчання взагалі, але ми прагнемо, щоб ви самі розуміли реальну користь від свого навчання.

Замислившись про дійсну користь від формальної освіти, американець Кевін Нгонго вирішив зробити мотиваційне відео. В ньому автор хоче довести до кожного, що ваша доля залежить тільки від вас, від вашої наполегливості та цілеспрямованості. Фактично – від вашого бажання досягти своєї мети.

Перед тим, як піти до школи або до університету на навчання кожен із нас повинен задати собі непросте питання: «Навіщо я вчуся?». Можливо, ви відповісте – для здобуття роботи або для підвищення можливостей досягнення успіху, або для того, щоб прожити стабільне життя без стресу. Через ці причини переважна кількість людей щоденно ходить до навчальних закладів та вивчає те, що пропонується вивчати в них. Виявляється, що здобуття формальної освіти має бути найголовнішим у житті кожної людини. А давайте ще згадаємо, що наші батьки кажуть нам - «зроби так, щоб я пишався тобою», «підвищуй свої шанси здобуття роботи», «здобудь можливість бути успішною людиною», «зроби собі життя без стресу». І знову виявляється, що формальна освіта – чи не найголовніше в житті.

А тепер давайте подивимося на статистику. Корпорація Стіва Джобса заробила 7 мільярдів доларів, ідеї Річарда Брендсона здобули 4,2 мільярди доларів, Опра Уинфри за свою працю отримала 2,7 мільярдів доларів. Не менше здобули Марк Цукенберг, Генрі Форд, Стівен Спілберг та Білл Гейтс. Всі ці особистості, безумовно, геніальні, але жоден із них не був відмінником у закладах вищої освіти. І якщо їм не потрібно було гарно навчатися для здобуття грошей, тоді для чого ви навчаєтеся?

Запам’ятайте, що найголовнішим для вас має бути самоосвіта, а не навчання в навчальних закладах. Колись Джордж Буш проголосив, що освіта повинна надихати наші розуми, а не заповнювати голови.

навчання

Автор мотиваційного відео Кевін у період свого навчання перечитав сотні книжок, але половину матеріалу він вже не пам’ятає, а половину з того, що не пам’ятає зараз, він забув з початком нового семестру. І як тільки Кевін це зрозумів, він почав працювати та робити мотиваційні відео для того, щоб всі інші змогли замислитися над першопричиною свого навчання. Він не каже, що не треба ходити до школи, але він наполягає на тому, що кожен школяр або використав свій вільний час для того, що для нього дійсно важливе – для своєї самореалізації. Адже якщо ви самі не побудуєте свої мрії, тоді хтось інший найме вас для того, щоб ви допомогли йому будувати його власну мрію!

Освіта дійсно є важливою! Якщо це ваша власна освіта. Працюйте над тим, що вам дійсно цікаво та розвивайтеся в цьому напрямку. Тільки це є справжнім шляхом до успіху!

«Я не дозволю результатам іспиту вирішити мою долю…» - Сюлі Брейкс, 2009 рік.

Ви можете подивитися оригінал відео за посиланням.

Просто замислитеся, для чого ви навчаєтеся та що вам насправді потрібно!

 

Редактор: Ольга Білинська

Сподобався матеріал? Поділись ним!

Додати коментар


Захисний код
ОновитиВідео 

blog zno club 220x300

 

Назад Назад

нагору